1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Turunçlu üçte üç yaptı
Turunçlu üçte üç yaptı

Turunçlu üçte üç yaptı

Yükselme Birinci Lig’de mücadele eden Turunçlu-Ulukışla takımı, son üç maçını kazanarak sıralamada onbir puanla üçüncülüğe yerleşmeyi başardı

A+A-

 

Kaya Emiroğlu

 

Yükselme Birinci Lig’de mücadele eden Turunçlu-Ulukışla takımı, son üç maçını kazanarak sıralamada onbir puanla üçüncülüğe yerleşmeyi başardı.
Osman Nalbantoğlu’nun antrenörlük görevine getirilmesinin ardından deplasmanda Mutluyaka, evinde Ötüken ve geçen hafta deplasmanda Tatlısu Seracılar’ı yenmeyi başaran Turunçlu-Ulukışla’da moraller yerine geldi.
Takım Antrenörü Osman Nalbabntoğlu, takım ruhunu yerleştirmeye çalıştıklarını, futbolcuların da bu yönde özverili şekilde çalıştığını belirtti. Maçları tek tek düşündüklerini, bu haftaki Pile maçının da zor olacağını ifade eden Nalbantoğlu, amaçlarının her maçı kazanarak yola devam etmek olduğunun altını çizdi. Başta başkan olmak üzere tüm yönetimin ve camianın, arzulu ve özverili şekilde çalıştığına dikkat çeken Nalbantoğlu, her rakibi önemsediklerini kaydetti. Nalbantoğlu, tüm takımlara başarılar dilerken, camianın da desteğinin devamını istedi.

Bu haber toplam 1015 defa okunmuştur