1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Taşyapı basın toplantısı düzenledi
Taşyapı basın toplantısı düzenledi

Taşyapı basın toplantısı düzenledi

Ercan Havaalanı ihalesini kazanan, T&T Havalimanı İşletmeleri yetkilileri, bugün basın toplantısı düzenleyerek, Ercan Havaalanı’ndaki gelişmeler ile ilgili bilgi verdi.

A+A-

Ercan Havaalanı ihalesini kazanan,  T&T Havalimanı İşletmeleri yetkilileri,  bugün basın toplantısı düzenleyerek, Ercan Havaalanı’ndaki gelişmeler ile ilgili bilgi verdi.


Şu sıralar devam eden basın toplantısında, Taşyapı Direktörü Emrullah Turanlı şunları kaydetti;


“Ercan Havaalanı ihalesini rekor fiyatla aldık, 4 yıllık süre dolmadan 150 bin metre kare  havaalanını yapıp sizlere teslim edeceğiz. Şüpheniz olmasın,  bu bizim vazifemiz. Neye imza attığımızı biliyoruz”

“Biz vakıf değil, ticari işletmeyiz. Ercan Havalanı’nda, otobüsçülere de taksicilere de hizmet vereceğiz, verdiğimiz hizmetin bedelini alacağız. Bana hizmet ver bedelini alma olmaz, hizmetin karşılığını alacağız. Taksileri kimin kullandığını bile belli değil.”

Bu arada Taşyapı Direktörü Emrullah Turanlı’nın agresif tavırları basın mensuplarının tepkisine neden oldu. Turanlı’yı daha sakin olmaya davet eden basın mensuplarına, Turanlı, “Özür dilierim, napabilirim, benim yapım bu” yanıtını verdi.

 

Bu haber toplam 2552 defa okunmuştur