Özarabacı: Hedef ilk sekiz

Özarabacı: Hedef ilk sekiz

Bu sezon Birinci Lig’de daha iyi bir yer arayan Lapta, dün Sehit Şevket Kadir Stadı’nda Teknik Direktör Mustafa Özarabacı nezaretinde 2011-2012 sezonunu açtı. DİSİPLİNLİ VE BAŞARILI BİR LAPTA Bu bağlamda dün, Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı

A+A-

Lapta, sezonu açtı

Özarabacı: Hedef ilk sekiz

·        Koşan, mücadele eden bir Lapta takımı yaratacağız

Bu sezon Birinci Lig’de daha iyi bir yer arayan Lapta, dün Sehit Şevket Kadir Stadı’nda Teknik Direktör Mustafa Özarabacı nezaretinde 2011-2012 sezonunu açtı.

 

DİSİPLİNLİ VE BAŞARILI BİR LAPTA

Bu bağlamda dün, Lapta Şht. Şevket Kadir Stadı’nda sezonun ilk çalışması yapıldı. Sezonun ilk çalışmasına Lapta Kulübü Genel Koordinatörü Murat Aktuğ, Teknik Direktör Mustafa Özarabacı, yardımcısı Hakan Dervişoğlu ve ekibi, bazı yöneticiler, yeni transferler Esentepe’den Şahin ile Gebze’den Kutay katıldı.

Açılışta ilk konuşmayı Genel Koordinatör Murat Aktuğ yaptı ve bu sezon disiplinli, başarılı bir Lapta istediklerini sözlerine ekledi. Daha sonra Teknik Direktör Mustafa Özarabacı aldı. Özarabacı, Lapta’nın kaliteli futbolculardan kurulu bir takım olduğunu ve geçmiş yıllardaki başarıyı yeniden yakalamak istediklerini ifade etti.

Bu konuşmaların ardından Lapta ilk çalışmasını yardımcı antrenör Hakan Dervişoğlu nezaretinde yaptı.

 

ÖZARABACI: “HEDEF İLK SEKİZ”

Bu arada, YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuşan Teknik Direktör Mustafa Özarabacı, Lapta’da ilk hedefin ilk sekiz olduğunu açıkladı. Çok genç, koşan kaliteli bir takıma geldiğini ifade eden Özarabacı, Lapta’nın geçmişinin başarılarla dolu olduğunu söyledi.

Disiplinden hiçbir zaman taviz vermeyeceğini dile getiren Özarabacı, hiçbir futbolcunun takımdan üstün olmadığını ve hiçbir futbolcuya takımın üstüne çıkma fırsatı vermeyeceklerini vurguladı.

Ancak, bir futbolcunun sahadaki performansıyla ön plana çıkmasından sadece mutlu olacağını belirten Özarabacı, çalışma temposunu giderek artıracaklarını dile getirdi.

 

TRANSFERLERE DEVAM EDECEĞİZ

Özarabacı transferde, Esentepe’den Şahin ile Gebze’den Kutay’ı transfer ettiklerini ancak transferlerin devam edeceğini söyledi.

Transferlere devam edeceklerini ifade eden Özarabacı, Doğan Türk Birliği’nden Ahmet Coşkun, Esentepe’den ise Ali Karal ile Vurkan Görneçli temasta olduklarını açıkladı.

Özarabacı, yabancı transferinde ikisi de forvet olmak üzere iki Kamerunlu futbolcu ile temasta olduklarını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 821 defa okunmuştur