Genç bilardocular Lüksemburg’a uçtu

Genç bilardocular Lüksemburg’a uçtu

Genç bilardocularımız Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’na katılmaz üzere geçtiğimiz gün adamızdan ayrıldı. Bilardo kafilemiz üç sporcu ve iki yöneticiden oluşuyor. Bu yıl, 30 Temmuz - 6 Ağustos 2011 tarihleri arasında Lüksemburg’da gerçekle

A+A-

 

 

Limasol Kooperatif Bankası’nın sponsorluğunda katıldığımız Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’nda ülkemizi Berk Mehmetçik, Hüseyin Çelikağ ve Mehmetali Sözgen temsil edecek 

 

Genç bilardocularımız Avrupa Gençler Bilardo Şampiyonası’na katılmaz üzere geçtiğimiz gün adamızdan ayrıldı. Bilardo kafilemiz üç sporcu ve iki yöneticiden oluşuyor.

Bu yıl, 30 Temmuz - 6 Ağustos 2011 tarihleri arasında Lüksemburg’da gerçekleştirilecek şampiyonada ülkemizi Berk Mehmetcik, Hüseyin Çelikağ ve Mehmetali Sözgen temsil edecek.

Limasol Kooperatif Bankası’nın sponsorluğunda katıldığımız şampiyonada 32 ülkeden sporcular, 7 gün süre ile 8 Top, 9 Top, 10 Top ve 14+1 Top disiplinlerinden en az üçünde mücadele edecekler.

 

“BAŞARIYA İHTİYACIMIZ VAR”

Bu sezon “büyükler “kategorisinin ardından gençlerde de yarışacak olan Berk Mehmetcik şampiyona öncesi yaptığı açıklamada, KKTC’de bilardo sporunun her geçen gün gelişmekte olduğuna işaret ederek, uluslar arası bir başarıya ihtiyaç duyduklarını ve bunun zamanının geldiği düşüncesinde olduğunu söyledi.

 

 

 

 

Bu haber toplam 515 defa okunmuştur