1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Futbolcularımı kutluyorum”
“Futbolcularımı kutluyorum”

“Futbolcularımı kutluyorum”

LTTFF Karması’nı özel maçta 2-0 mağlup eden KTFF Karması’nda teknik direktör Mustafa Borataş gereken disiplini gösteren ve kupayı kazanan tüm futbolcularını kutladığını söyledi

A+A-

ESİN’E 4 DİKİŞ... Maçta ayağına aldığı darbe ile dizi açılan Esin Sonay’a 4 dikiş atıldı. Futbolcunun sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi

Raif Özgüren-Mustafa Evliya(KTSYD)

19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Londra’da bulunan KTFF Karması’nın LTTFF Karması’nı 2-0 mağlup ederek kupayı kazanmasının ardından maçı değerlendiren Teknik Direktör  Mustafa Borataş, rakibin, kupayı kazanmak amacıyla yabancı futbolcuların ağırlıkta olduğu bir kadro ile oyuna başladığını, kendilerinin amacının ise güzel bir oyun oynayıp galip gelmek olduğunu kaydetti.
“Tribünlere gelen Kıbrıslı Türk kardeşlerimize güzel bir oyun izlettiğimizi düşünüyorum” diyen Borataş, maçın ilk devresinin zorlu geçtiğini ancak ikinci devre oyun üstünlüğünü ellerine alarak sonuca gittiklerini söyledi.
Maçta gereken disiplini gösteren ve kupayı kazanan tüm futbolcularını tek tek kutlamak istediğini söyleyen Borataş, kafilede bulunan yöneticiler ve KTSYD üyelerini, kendisine ve takımına gösterdikleri ilgiye de teşekkür etti.

Esin’e 4 dikiş
KTFF Karması ile LTTFF Karması arasında önceki akşam oynanan maçta ayağına aldığı darbe ile dizi açılan yıldız futbolcunun ayağına 4 dikiş atıldı.
Bir hafta süreyle tedavisi devam edecek olan Esin Sonay’ın 1 hafta sonra dikişlerinin kendiliğinden düşeceği ve normal hayatına devam edebileceği öğrenildi.
Sakatlanma olayının bir anda geliştiğini söyleyen Esin, ikili mücadele esnasında olduğunu kasıt olmadığını kaydetti.

Bu haber toplam 1038 defa okunmuştur