1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Futbol Tenisi’nde Akdeniz lider
Futbol Tenisi’nde Akdeniz lider

Futbol Tenisi’nde Akdeniz lider

Futbol Tenisi Liglerinde bu güne kadar oynanan karşılaşmalar sonunda Akdeniz Spor Birliği hem kadınlarda hem de erkeklerde oynadığı bütün karşılaşmaları kazanarak lider durumda bulunuyor.

A+A-

 

Kıbrıs Türk Futbol Tenisi Federasyonu tarafından organize edilen Futbol Tenisi Kadınlar ve Erkekler Liglerinde mücadele devam ediyor.
Futbol Tenisi Liglerinde bu güne kadar oynanan karşılaşmalar sonunda Akdeniz Spor Birliği hem kadınlarda hem de erkeklerde oynadığı bütün karşılaşmaları kazanarak lider durumda bulunuyor. Futbol Tenisi Liglerinde, kadınlarda Akdeniz Spor Birliği, Girne Amerikan Üniversitesi ve Doğu Akdeniz Üniversitesi takımları mücadele ederken, erkekler liginde Girne Amerikan Üniversitesi, Darbaz Spor, Mağusa Gençlik Merkezi, Akdeniz Spor Birliği, Doğu Akdeniz Üniversitesi ve Yakın Doğu Üniversitesi takımları yer alıyor.
Futbol Tenisi Liginde ekipler tekli, ikili ve üçerli takımlar halinde rakipleri ile mücadele ediyor. Futbol Tenisi erkekler liginde son oynanan karşılaşmaların sonuçları şöyle:

Darbaz – Magem Tekli erkekler  1-2
Darbaz – Magem Çiftli erkekler  1-2
Darbaz- Magem Üçlü erkekler  0-2

GAÜ-Darbaz  Tekli erkekler  0-2
GAÜ-Darbaz  Çiftli erkekler  0-2
GAÜ-Darbaz  Üçlü erkekler  0-2

Bu haber toplam 1026 defa okunmuştur