1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Yaşlılar unutulmadı
Yaşlılar unutulmadı

Yaşlılar unutulmadı

MAKAMER, yaşlı bakım evlerine ziyaret gerçekleştirdi

A+A-

Mağusa Kadın Merkezi Derneği (MAKAMER) Kurban Bayramı arifesinde yaşlı bakım evlerini ziyaret ederek yaşlılarımızın Kurban Bayramları’nı kutladı.

   MAKAMER üyeleri ziyarette bulundukları Meros, Nilce ve Özen Bakım Evi’ndeki yaşlılarımıza karanfil takdim ederlerken, yaşlılarla uzun süre sohbet ettiler. Yaşlılar MAKAMER üyelerine yaptıkları ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

   Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Mağusa Kadın Merkezi Derneği (MAKAMER) Başkanı Sıdıka Özdoğan, yaşamanın en güzel evrelerinden biri olan yaşlılık döneminde insanların en büyük ihtiyacının yaşamı süresince öğrendiklerini aktarmak, sohbet etme deneyimlerine ihtiyaç duyulduğunu görmek ve sevildiğini hissetmek olduğunu söyledi.

   Bu duygu onların yaşama daha sıkı sarılmalarını sağladığını belirten Sıdıka Özdoğan, saygı değer büyüklerimize bu duyguları yaşatmak adına MAKAMER olarak Mağusa Bölgesi’ndeki yaşlı bakım evlerini ziyaret ederek Kurban Bayramları’nı kutladıklarını kaydetti.

   Sıdıka Özdoğan,  MAKAMER olarak kaliteli yaşlanmak adına verilen hizmetlerin toplumda ve devlet politikalarında değer bulması dileğiyle tüm halkın bayramını kutladı. YD

Bu haber toplam 1343 defa okunmuştur