1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Uyuşturucu soruşturmasında 6 tutuklu daha
Uyuşturucu soruşturmasında 6 tutuklu daha

Uyuşturucu soruşturmasında 6 tutuklu daha

Girne’de uyuşturucu tasarrufundan dolayı bir kişinin tutuklanmasıyla başlatılan ileri soruşturmada 6 kişi daha tutuklandı.

A+A-

Girne’de uyuşturucu tasarrufundan dolayı bir kişinin tutuklanmasıyla başlatılan ileri soruşturmada 6 kişi daha tutuklandı.

Polisten verilen bilgiye göre, olayla ilgili yapılan ileri soruşturmada, H.T’nin (E-34) evinde yapılan aramada, yaklaşık 405 gram ağırlığında methamfetamine türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, 3 gram ağırlığında kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, 5 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, üzerlerinde kokain türü uyuşturucu madde kalıntısı olduğuna inanılan rulo haline getirilmiş 2 adet banknot ve bir adet bankamatik kartı ve uyuşturucu madde içiminde kullanıldığı düşünülen 1 adet nargile, 2 adet hassas terazi ve uyuşturucu satışından elde edildiğine inanılan in 480 TL ve 100 ABD Doları nakit para bulundu.

Adı edilen ve meselede bağlantısı olduğuna inanılan S.E.Y. (K-23), D.B. (K-24), B.K. (K-22), G.K. (E-24) ve A.A.T. (E-51) tutuklanmış olup, B.K.’nin kalmakta olduğu ikametgahta yapılan arama ise 1 gram ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde bulundu. Soruşturma devam ediyor.    

Mağusa’da da bir kişi tutuklandı

Mağusa’da ise isminin baş harfleri M.K. (E-29) olan şahıs, bir araçtan inerek İsmet İnönü bulvarındaki aydınlatma direği altından, şeffaf naylon poşeti içerisinde yaklaşık 10 gram ağırlığında sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan maddeyi aldığı sırada polisi görüp söz konusu poşeti atıp koşarak kaçtığı sırada yakalandı.

Kasti hasar ve ciddi darp    

Karaoğlanoğlu’nda 22 Aralık’ta, bir site içerisinde çıkan tartışma sonucunda iki şahsı ciddi şekilde darp ettikten sonra, sitede bazı sokak aydınlatma lambası ve evlere zarar verdiği gerekçesiyle isminin baş harfleri B.F. (E-22) olan bir kişi tutuklandı.

Bu haber toplam 1702 defa okunmuştur
Etiketler : ,