1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. UBP'de ŞOK İSTİFA
UBPde ŞOK İSTİFA

UBP'de ŞOK İSTİFA

UBP Genel Sekreteri Fuat Namsoy, görevinden istifa ettiğini açıkladı

A+A-

UBP Genel Sekreteri Namsoy, Görevinden İstifa Etti

UBP Genel Sekreteri Fuat Namsoy, görevinden istifa ettiğini açıkladı

İşte UBP Genel Sekreteri Fuat Namsoy’un yaptığı yazılı açıklamanın tamamı:

KKTC’ne, onun kahraman halkına hizmeti ilke edinmiş, ülkemizin en köklü, en güçlü siyasi oluşumu UBP’nin her kademesinde üstelendiğim görevleri inanarak ve azami fedakarlığı göstererek sevgi, saygı temelinde yapmaya özen gösterdim.

19 Eylül 2012 tarihinden itibaren vekaleten, 25 Aralık 2012 tarihinden bu yana da Parti Meclisi’mizin oy birliğiyle asaleten yürüttüğüm UBP Genel Sekreterliği görevimi, belki de UBP’de yaşanan ya da yaşanabilecek en zorlu döneminde şerefle üstlendim.

Görev yaptığım sürede, tüm partililerin şahsıma ve partimize vermiş olduğu destek, sevgi ve güvenle UBP’nin birlik, beraberlik ve bütünlüğüne önemli katkılar sağladığımıza inanıyorum.

Siyasi yaşamımda, ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu, ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim. Ne hissediyorsam onu söyledim, onu yaşadım. Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım.

Bu duygularla, bu düşüncelerle hizmet etmekten her zaman onur duyduğum, özelde UBP, genelde KKTC’ne hizmetlerimi, bugünden itibaren sadece çok sevdiğim Lapta Belediye Başkanlığında sürdürme kararı aldığımı kamuoyu ile paylaşmak isterim.

Görev yaptığım süre içinde, yardım, destek, hoşgörü, samimiyet ve nezaket gösteren başta Genel Başkanımız ve Başbakanımız olmak üzere, tüm Bakanlarımıza, milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Parti Teşkilatlarımızın değerli üyelerine, örgütlerimize ve tüm partililerimize şükranlarımı sunarım.

UBP’nin ateş çemberinden başarıyla geçtiği bu süreçte, zorlu görevimin icraasında beni yüreklendiren gönül dostlarımı ve medyamızın değerli temsilcilerini hep sevgi ve güzelliklerle hatırlayacağım.

Saygılar sunarım.

FUAT NAMSOY

LAPTA BELEDİYE BAŞKANI

 

Bu haber toplam 1775 defa okunmuştur