1. HABERLER

  2. SPOR

  3. TTF’den anlamlı destek
TTF’den anlamlı destek

TTF’den anlamlı destek

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) resmi internet sitesinden kanser tedavisi gören Yusuf Yönlüer’e acil şifalar diledi ve destek belirtti

A+A-

 

 

Türkiye Tenis Federasyonu’ndan bir süredir kanser tedavisi gören tenis antrenörü Yusuf Yönlüer’e destek geldi. Federasyon resmi internet sayfası www.ttf.org.tr adresinde “Yusuf Hoca hayatının maçında” başlığı ile yayınladığı haberde Yönlüer’e tedavi sürecinde destek verirken acil şifalar diledi. Sitede ayrıca Yönlüer’in kendi kaleminden yazdığı yazı da paylaştı.
Sitede şu ifadeler kullanıldı:
“KKTC'nin ve hepimizin göz bebeği, onlarca başarılı sporcuyu Türk tenisine kazandıran, yıllardır federasyonumuzun tüm faaliyetlerinde ilk sırada yer alan, gerçek bir spor adamı gönül insanı Yusuf Yönlüer Hocamıza yakın zaman önce beyin kanseri teşhisi kondu.
Doktorlara göre kanserin şakası yok. Fakat bize göre de Yusuf Hoca ve sevenlerinin şakası yok, kanserin günleri sayılı. Bu zor günlerde Yusuf Hocanın azminden tüm sporcularımızın öğreneceği çok fazla şey olduğunu düşündük ve kendi kaleminden dökülenleri sizlerle paylaşmak istedik. Kendisinin bu zorlu maçtan galip ayrılacağına gönülden inanıyor ve acil şifalar diliyoruz.”

Bu haber toplam 1073 defa okunmuştur