1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Tripadvisor Rocks Hotel’e mükemmeliyet sertifikası verdi
Tripadvisor Rocks Hotel’e mükemmeliyet sertifikası verdi

Tripadvisor Rocks Hotel’e mükemmeliyet sertifikası verdi

Rocks Hotel “2012 Yılının En Mükemmel Hoteller Listesi” arasında yerini aldı.

A+A-

 

Dünyanın en büyük seyahat sitelerinden Tripadvisor üyelerinin oyları ile servis ve hizmet mükemmeliyet notunu 4.5 puana çıkaran Rocks Hotel “2012 Yılının En Mükemmel Hoteller Listesi” arasında yerini aldı.

Bakanlıktan yapılan açıklamaya göre, tamamen birbirinden bağımsız gezginlerce verilen puanlama ile düzenlenen seçmelerde “Mükemmeliyet Sertifikası” almaya hak kazanan Rocks Hotel’in sertifikası geçtiğimiz 2013 Şubat ayında gönderildi.

Girne Rocks Hotel Genel Koordinatörü Hasan Örek’i kutlayan Turizm, Çevre ve Kültür Bakanı Ünal Üstel; “Müşterileri tarafından layık görüldükleri bu sertifikanın hem Rocks Hotel ailesi hem de Kuzey Kıbrıs için gurur verici olduğunu” belirtti.

Üstel; “Ülkemiz tanıtımında önemli bir payı elde tutan turizmin standartlarını daha yüksek bir seviyeye taşımak için çalışan otelcilerimizin her zaman yanındayız, Rocks Hotel gibi ülkemizde hizmet veren tüm otelleri iyi hizmet verme yarışındaki özverili çalışmalarında kutluyor ve bu tip başarıların devamını diliyorum” dedi.

Daha önce de 4.5 puanla Girne Batık Gemi Müzesi’ni 2012 yılının “Müze Dalında Yılın En İyileri” sertifikasına layık gören seyahat sitesi, www.tripadvisor.com.tr adresinden ziyaret edilebiliyor. (tak)

Bu haber toplam 1921 defa okunmuştur