Reis, Hedef Şampiyonluk

Reis, 'Hedef Şampiyonluk'

Başkentin yeşil beyazlı ekibi Gençlik Gücü, dün (8 Temmuz 2011, Cuma) düzenlediği törenle 2011 – 2012 Futbol Sezonu’na “Merhaba” dedi. Kulüp Başkanı Hüseyin Reis, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladı. Saat 17.00’de Le

A+A-

Başkentin yeşil beyazlı ekibi Gençlik Gücü 2011 – 2012 Futbol Sezonu’nu açtı

 

Reis, “Hedef Şampiyonluk”

 

·        Sezona en iyi şekilde hazırlamak istediklerini belirten Gençlik Gücü Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Reis, “Bu sezon ikincilik başarı olmaz. Hedefimiz şampiyonluktur”

 

(AHA/Niyazi Ergülen) Başkentin yeşil beyazlı ekibi Gençlik Gücü, dün (8 Temmuz 2011, Cuma) düzenlediği törenle 2011 – 2012 Futbol Sezonu’na “Merhaba” dedi. Kulüp Başkanı Hüseyin Reis, hedeflerinin şampiyonluk olduğunu vurguladı.

Saat 17.00’de Lefkoşa Mezarlığı’na giden Gençlik Gücü yönetici ve sporcuları, geçmişte kulübe katkıları olan Kemal Deniz, Hüda Reis ve Mehmet Reis’in mezarlarını ziyaret edip, çiçek koydular.

Saat 18.00’de Antrenör Necati Tilki yönetiminde 40’ı aşkın sporcunun katılımı ile ilk antrenmanını yapan Gençlik Gücü’nde hedef şampiyonluk olarak belirlendi.

İLLE ŞAMPİYONLUK

Sezona en iyi şekilde hazırlamak istediklerini belirten Gençlik Gücü Spor Kulübü Başkanı Hüseyin Reis, “Geçtiğimiz yıl yaşadığımız olumsuzluklardan üstümüze düşen dersleri aldık. Bugün artık 1’nci Lig’e yükselme zamanıdır. 1’nci Lig’e şampiyon olarak yükselmek istiyoruz” dedi ve ekledi, “Bu sezon ikincilik başarı olmaz.”

HAZIRLIK KAMPI

Sezon öncesi çalışmalarını haftada 4 kez antrenman yaparak sürdürecek olan Gençlik Gücü, sezon öncesi hazırlık kampını 21-28 Ağustos 2011 tarihleri arasında Ankara Kartepe’de yapacak.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 537 defa okunmuştur