1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ozanköy’de Şenol kadro dışı
Ozanköy’de Şenol kadro dışı

Ozanköy’de Şenol kadro dışı

Ozanköy’de yönetim kurulu, takımın son haftalardaki inişli çıkışlı gidişinin nedeni olarak gördüğü disiplinsiz davranışlara yönelik yaptırımlarını uygulamaya devam ediyor.

A+A-

 

Çağın PLEVNE


Telsim Birinci Ligi Girne ekiplerinden Ozanköy’de forma giyen ve ligde attığı gollerle takımın gol yükünü Bekir ile paylaşan Şenol Hızlıoğlu yönetim kurulu tarafından alınan kararla kadro dışı bırakıldı.
Ozanköy’de yönetim kurulu, takımın son haftalardaki inişli çıkışlı gidişinin nedeni olarak gördüğü disiplinsiz davranışlara yönelik yaptırımlarını uygulamaya devam ediyor. Takım içerisindeki disiplinsiz davranışları, antrenmanlarda ve maçlarda takım arkadaşlarına karşı gösterdiği saygısızlık nedeniyle süresiz olarak kadro dışı bırakılan Şenol sonrasında gözler yeni isimlere yönelik yaptırımlar olup olmayacağına çevrilmiş durumda.
Hiç kimsenin Ozanköy camiasının üzerinde olmadığını belirten Seran Kâşif bu gibi davranışlarda takım ne durumda olsun şampiyonluk potasında veya küme düşme potasında isime bakmaksızın hemen cezalandırılması gerektiğini belirtti.

Bu haber toplam 1414 defa okunmuştur