Oshan: 4-4-2’yi deneyeceğiz

Oshan: 4-4-2’yi deneyeceğiz

Birinci Lig temsilcilerinden Doğan Türk Birliği yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, yeni sezonla ilgili YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada ligin çok daha zorlu ve dişli rakiplerden oluş

A+A-

 

 

 

 “Yapılacak hazırlık maçlarında 4-4-2 oyun sistemini deneyeceğiz. Sistemi oturduğumuz takdirde yeni sezondaki oyun sistemimiz 4-4-2 olacak”

 

 

Birinci Lig temsilcilerinden Doğan Türk Birliği yeni sezon hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor.

Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, yeni sezonla ilgili YENİDÜZEN’e yaptığı açıklamada ligin çok daha zorlu ve dişli rakiplerden oluştuğunu belirterek, “Çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Oyuncularımdan çok memnunum hedefimiz şampiyonluktur.’ dedi.

 

4-4-2 DENENECEK

Önümüzdeki haftadan itibaren hazırlık maçlarının başlayacaklarını belirten Doğan Türk Birliği Teknik Direktörü Caner Oshan, yapılacak olan hazırlık maçlarında 4-4-2 oyun sistemini deneyeceklerini açıkladı.

Oshan, “Oyun sistemini oturduğumuz takdirde yeni sezondaki oyun sistemimiz 4-4-2 olacak” dedi.

Yeni sezon çalışmalarını haftada beş idmanla sürdürdüklerini belirten Oshan, takımını lige daha iyi hazırlamak adına 1 Eylül’de Kartepe’de sekiz günlük kamp yapacaklarını açıkladı.

 

“KADRODAN MEMNUMUM”

Kadrosundan çok memnun olduğunu belirten Oshan, “takıma bu sezon katılan Samuel ve Serdar’dan çok memnunum, uyum sorunu çekmeden takıma çok erken uyum sağladılar” dedi.

Transfer çalışmalarının devam ediğini belirten Oshan, “İlerleyen günlerde transfer konusunda net bir sonuca varacağız” diyerek sözlerini noktaladı.

 

 

Bu haber toplam 587 defa okunmuştur