1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. "Muhtarlarımızla işbirliği içinde çalışacağız"
Muhtarlarımızla işbirliği içinde çalışacağız

"Muhtarlarımızla işbirliği içinde çalışacağız"

LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu, Lefkoşa Muhtarlar Derneği Başkanı Derviş Dizliklioğlu ile dernek üyelerini kabul etti.

A+A-

 

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Kadri Fellahoğlu, Lefkoşa Muhtarlar Derneği Başkanı Derviş Dizliklioğlu ile dernek üyelerini kabul etti.
LTB Başkanı Kadri Fellahoğlu ise konuşmasında Derviş Dizliklioğlu ile dernek üyelerine teşekkür ederek, muhtarların önemli bir görev üstlendiğinin bilincinde olduğunu söyledi.
Seçimin geride kaldığını belirten Fellahoğlu, halkın takdiri sonucunda belediye başkanı olduğunu kaydederek, göreve geldiği ilk günden itibaren gerek belediye çalışanları ile gerekse de belediye meclis üyeleri ile birlikte  el birliği ve dayanışma içerisinde LTB ile Lefkoşa’yı bu içine düştüğü çok zor durumdan kurtarmak için çalıştığını söyledi.
Belediye gelirlerinin giderek artmakta olduğunu kaydeden Fellahoğlu, Lefkoşa halkına anlayışlarından dolayı teşekkür etti. Fellahoğlu, Lefkoşa halkının yanı sıra belediye çalışanlarına da, temel sorunlarına henüz bir çözüm üretilememesine karşın çok kısa sürede işlerine dört elle sarılmaları ve hizmetlerin giderek normalleşmeye başlaması nedeni ile teşekkür etti.
“Muhtarlarımız bölgelerindeki sıkıntıları anında bize bildirsin”
Seçim döneminde söylediği gibi muhtarlarla işbirliği içinde çalışacaklarını anlatan Fellahoğlu, muhtarların bölgelerine hakim olduğunu ve dolayısı ile vatandaşların sorunları ile yakından ilgilenebileceklerini söyledi. Muhtarlardan bölgelerindeki vatandaşların sıkıntılarını anında bildirmesini de isteyen Fellahoğlu, “Bu işbirliği bizim işimizi kolaylaştırır. Böylelikle bizlerde en kısa sürede ve en iyi şekilde halkımıza hizmet verebiliriz” dedi.
Dizliklioğlu: “Başkanımızla işbirliği içinde çalışmaya hazırız”
Lefkoşa Muhtarlar Derneği Başkanı Derviş Dizliklioğlu yaptığı konuşmada, Başkan Fellahoğlu ile işbirliği içinde çalışmaya hazır olduklarını belirterek,  belediyenin alacaklarını kişi, kurum, kuruluş ayrımı yapmaksızın en kısa sürede toplaması gerektiğini söyledi. Borçların toplanması ile birlikte personel maaşlarının da ödenebileceğini kaydeden Dizliklioğlu, muhtarlar olarak  LTB’ye ellerinden gelen yardımı yapmaya hazır olduklarını belirtti.

Bu haber toplam 1224 defa okunmuştur