1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Mühendisler bowlingte buluştu
Mühendisler bowlingte buluştu

Mühendisler bowlingte buluştu

1014 puanla Danger takımı birinci oldu.

A+A-

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Sosyal ve Teknik Gezi Komitesi tarafından düzenlenen sosyal etkinliklerden biri olan bowling turnuvası bu yıl Elebow-2013 Bowling Yarışması olarak düzenledi. 1014 puanla Danger takımı birinci oldu.

Girne’deki King’s Bowling Centre’de 26 Mayıs 2013, Pazar günü gerçekleşen Elebow-2013 Bowling Yarışması’nda EMO AC/DC United,  Danger, Enerji, EMO 1, Rolling Stones, Umutlar,  Vurucu Tim ve Sinerji olmak üzere 8 takım mücadele etti.
İlk tur sonunda, en iyi dereceye sahip 5 takımın ikinci turda mücadele hakkı elde ettikleri Elebow-2013 Bowling Yarışması’nda mutlu sona ulaşan Danger oldu. 1014 puan elde eden Danger ’i 958 puan ile ikinci sırada Enerji ve 872 puan ile üçüncü sırada EMO AC/DC takımları takip etti.

Ödülleri Eminel verdi
Elebow-2013 Bowling Yarışması’nda başarılı olan takım ve oda üyelerine plaketlerini veren EMO Başkanı Osman Eminel, etkinliği düzenleyen EMO Sosyal ve Teknik Gezi Komitesi üyelerine teşekkür etti.
Turnuva sayesinde EMO üyeleri ve ailelerinin bir araya gelme olanağı bulduklarına dikkat çeken Eminel, “Hep birlikte bir araya geldiğimiz sürece, hep güçlü olacağız. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen etkinlikte birlikteliğimiz kadar, skorların yükseldiğini görmek de bizleri mutlu etmiştir” şeklinde konuştu.
Öğle yemeğinin oda tarafından karşılandığı geleneksel etkinlikte aileleri ile birlikte bir araya gelen EMO Üyeleri, daha önceki yıllarda olduğu gibi neşeli, heyecanlı ve serin bir gün geçirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Elebow-2013’de dereceye giren takımlar ve elde ettikleri puanlar:
1.Danger   1014 Puan
2.Enerji  958 Puan
3.EMO AC/DC 872 Puan

En Çok Sayı Yapan Kadın:
Hediye Sucuoğlu 99 Puan

En Çok Sayı Yapan Erkek:
Özçel Cangül  181 Puan

Bu haber toplam 1055 defa okunmuştur