1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Güzelyurt Belediyesi’nden yatırım atağı
Güzelyurt Belediyesi’nden yatırım atağı

Güzelyurt Belediyesi’nden yatırım atağı

Güzelyurt Belediyesi, yağış sezonunun sona ermesiyle kent genelindeki yatırımlarını hızlandırdı.

A+A-


Alt yapı, çevre düzenlemesi ve yolların tamiri ile ilgili çalışmalarını sürdüren Güzelyurt Belediyesi, yağış sezonunun sona ermesiyle kent genelindeki yatırımlarını hızlandırdı.


Belediyeden yapılan açıklamaya şöyle; Güzelyurt Belediyesi, yatırım atağı kapsamında Güzelyurt-Bostancı’da kanalizasyon kazıları sonrası yıpranan yolların iyileştirilmesi çalışmalarına başladı.
Etaplar halinde yapılacak yol tamir çalışmaları çerçevesinde İrfan Nadir Bulvarı, İzzet Kombos Bulvarı, Manisa Bulvarı, Dr. Fazıl Küçük Bulvarı’nda çalışmalar tamamlandı. 
Yaklaşık bir haftadır devam eden asfaltlama işlemi sırasında sürücülere uyarıcı işaret ve levhaları yerleştirerek yol güvenliğini sağlayan belediye ekipleri tamir yapılan bölgelerde sürücülerin dikkatli olmalarını uyarıyor.
Güzelyurt Belediyesi ekipleri tarafından yürütülen asfalt çalışmaları yanında Güzelyurt Bostancı drenaj ve asfalt yapımı ihalesini kazanan Kahveci Ltd.’de çalışmalarını yürütüyor. 
İhale Kapsamında Bostancı’nın tamamına yakın kısmı asfaltlanarak, altyapısı eksik olan sokaklarda yağmur suyu drenaj sistemi döşenecek.
İhale kapsamında Karşıyaka Sokak, Celal Bekiroğlu Sokak, Zübeyir Hamit Sokak yağmur suyu drenaj ve asfalt,  Çamlıca Sokak, Yeşilırmak Sokak ve Kışla Sokak’ta  asfaltlama yanında kaldırım çalışmaları yapılacak.

Bu haber toplam 1699 defa okunmuştur