Göçmenköy doludizgin

Göçmenköy doludizgin

43 yıllık tarihinde ilk kez 2011-2012 sezonunda ilk kez Birinci Lig’de yer alacak olan Göçmenköy, sezona büyük bir ciddiyetle hazırlanıyor. Bu bağlamda Göçmenköy’ü çok iyi tanıyan ve geçmişte bir dönem kırmızı-lacivertlileri çalıştıran başarı

A+A-

 

 

 

43 yıllık tarihinde ilk kez 2011-2012 sezonunda ilk kez Birinci Lig’de yer alacak olan Göçmenköy, sezona büyük bir ciddiyetle hazırlanıyor.

Bu bağlamda Göçmenköy’ü çok iyi tanıyan ve geçmişte bir dönem kırmızı-lacivertlileri çalıştıran başarılı teknik direktörleri Hüseyin Cantürk nezaretinde çalışmalarına Göçmenköy antrenman sahasında devam eden Göçmenköy’ün doludizgin çalıştığı gözlemlendi.

Konu ile ilgili olarak YENİDÜZEN Spor Servisi’ne konuşan Cantürk, 43 yıl sonra Birinci Lig’de yaşamanın heyecanını yaşadıklarını söyledi. Daha önceki dönemlerde Göçmenköy’de çalıştığını ve çok iyi tanıdığı bir camia olduğunu dile getiren Cantürk, 22 kişilik kadrodan 14 futbolcu ile 2003-2004 sezonunda birlikte çalıştığının altını çizdi.

 

“HEDEFİMİZ PLAY OUT OYNAMAMAKTIR”

Göçmenköy’de hedefi play-out oynamamak olarak belirlediklerini ifade eden Cantürk, yaptıkları ve yapacakları transferlerle de güçlü bir kadro kurmayı amaçladıklarını söyledi.

 Lapta’dan Mehmet Kanat, Kenan Hamitköy’den ile Türkmenköy’den Umut’u, yabancı transferde ise Türkmenköy’den Tabi ve İbrahim Kabore’yi  kadrolarına dahil ettiklerini belirten Cantürk, iki defans futbolcusu daha transfer etmek istediklerini, Türkiyeli kontenjanı için acele etmediklerini belirtti.

 

KARTEPE KAMPI 21-28 AĞUSTOS 2011’DE

Teknik Direktör Hüseyin Cantürk, hazırlık maçlarında kadroyu tanımaya çalıştıklarını dile getirirken, 21-28 Ağustos 2011 tarihleri arasında Kartepe’de kamp yapacaklarını açıkladı.

Bu kamp süresince güç depolayacaklarını ve hazırlık maçlarıyla da lige iyi bir başlangıç yapmayı düşündüklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 594 defa okunmuştur