GENÇLİK GÜCÜ’NDE KEYİFLER YERİNDE

GENÇLİK GÜCÜ’NDE KEYİFLER YERİNDE

Telsim Birinci Lig’te geçtiğimiz hafta sonu Binatlı karşısında 7-0 galip gelen Gençlik Gücü’nde keyifler yerinde. Önümüzdeki hafta sonu Görneç ile karşılaşacak olan Gençlik Gücü, bu maçın hazırlıklarına bugün, yarın ve Perşembe günü yapacağı 3

A+A-

 

 

 

Tilki: “İkinci yarının başında bulduğumuz golden sonra Binatlı iki tane net pozisyon buldu. Bunları değerlendiremeyince biz gollerimizi attık. Açıkası şans melekleri biraz da yanımızdaydı”

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Telsim Birinci Lig’te geçtiğimiz hafta sonu Binatlı karşısında 7-0 galip gelen Gençlik Gücü’nde keyifler yerinde. Önümüzdeki hafta sonu Görneç ile karşılaşacak olan Gençlik Gücü, bu maçın hazırlıklarına bugün, yarın ve Perşembe günü yapacağı 3 antrenman ile hazırlanacak.

 

TİLKİ: “ŞANS MELEKLERİMİZ YANIMIZDAYDI”

Gençlik Gücü Teknik Direktörü Necati Tilki, Binatlı maçında biraz da şans meleklerinin yanlarında olduğunu belirtti. Tilki “Skora bakıldığında çok rahat bir maç kazandığımız söylenebilir ancak karşımızda dirençli bir Binatlı bulduk. İlk golü devrenin bitmesine yakın bulduk. İkinci yarının başında bulduğumuz golden sonra Binatlı iki tane net pozisyon buldu. Bunları değerlendiremeyince biz gollerimizi attık. Açıkçası şans melekleri biraz da yanımızdaydı” şeklinde konuştu.

 

“SAHAMIZDA OYNAYACAĞIMIZ İÇİN 3 PUANI HEDEFLİYORUZ”

Önümüzdeki hafta sonu Birinci Lig’in Mesarya temsilcilerinden Görneç ile karşılaşacak olan Gençlik Gücü’nde Teknik Direktör Necati Tilki her maçı tek tek düşündüklerini, ligden çıkmak için her maça 3 puan hedefi ile çıktıklarını belirtti. “Sahamızda oynayacağımız için 3 puanı hedefliyoruz” diyen Tilki “ Hiçbir maç kolay olmayacak. Her maça aynı önemle hazırlanıp çıkıyoruz. Bizim için küçük veya büyük takım yok. Her maç final niteliği taşıyor” diye konuştu.

 

“İLK DEVREDE ALACAĞIMIZ PUANLAR ÖNEMLİ”

Hedeflerinin bir üst lige çıkmak olduğunun altını her fırsatta çizen Necati Tilki her maçı tek tek değerlendirdiklerini belirtti. Tilki “Ligin ilk devresinde alabildiğimiz kadar puanlar almaya çalışacağız. Sonuçta devre arasında takımlar eksiklerini görüp o yönde takviyeler yapacak. Bu yüzden ilk devrede alacağımız puanlar önemli” diyerek sözlerini sonlandırdı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 707 defa okunmuştur