1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kulaçlar birincilik için atıldı
Atakan kros ile anıldı

Atakan kros ile anıldı

Güzel bir ortamda gerçekleşen yarışların ardından düzenlenen ödül töreninde yarışmada dereceye girenlere ödüllerini Özgün’ün annesi Yelda, babası Derviş Atakan, amcası Osman Atakan ve Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç verdi.

A+A-

 

Bu yıl ikincisi düzenlenen Özgün Atakan Kros Yarışmaları dün Gönyeli İlkokulu’nda bulunan koşu ve yürüyüş parkurunda gerçekleştirildi.
Güzel bir ortamda gerçekleşen yarışların ardından düzenlenen ödül töreninde yarışmada dereceye girenlere ödüllerini Özgün’ün annesi Yelda, babası Derviş Atakan, amcası Osman Atakan ve Atletizm Federasyonu Başkanı Ersin Doğaç verdi.

Ferdi Sonuçlar
Küçük Kız 800 metre: 1.Gamze Erdoğan (Şht Osman Ahmet İ.O) 3:03.0, 2.Yaren Cırık (Şht Osman Ahmet İ.O) 3:09.0, 3.Gizem Beşöd (Gönyeli İ.O) 3:13.0
Küçük Erkek 1000 metre: 1.Mehmet Yıldız (Gönyeli İ.O) 3:27.0, 2.Hasan Can Karademir (Gönyeli İ.O) 3:40.0, 3.Umut Bayrak (Gönyeli İ.O) 3:49.0
Yıldız Kız 1500 metre: 1.Milenay Günsoy (Y.D.K) 5:43.0, 2.İrem Alyakut (Canbulat) 6:25.0 , 3.Ayça Soğutucu (Canbulat) 6:31.0
Yıldız Erkek 2000 metre: 1.Mustafa Yorulmaz (Y.D.K) 7:50.0, 2.Fahri Erbulak (Y.D.K) 7:51.0, 3.İbrahim Çengel (Y.D.K) 7:52.0
Genç Kız 2000 metre: 1.Sabriye Atikoğlu (Kurtuluş Lisesi) 8:30.0, 2.Gizem Kubilay (Namık Kemal Lisesi) 9:35.0, 3.Emine Çetiner (Y.D.K) 10:45.0
Genç Erkek 3000 metre: 1.İsmail Pirgalı (Y.D.K) 10:38.0, 2.Ahmet Aygörmez (S.S.E.M.L) 10:51.0, 3.Zafer Atikoğlu (Kurtuluş L.)11:07.0
Büyük Bayan 4000 metre: 1.Emine Yarkın (Ferdi) 17:58.0,  2.Nuran Öze (Ferdi) 20:35.0
Büyük Erkek 8860 metre:1.Tuncay Yıldırım (Ferdi) 32:11.51, 2.Halil İri (Y.D.Ü) 33:08.75, 3.Cemal İneci (L.A.Ü) 33:26.25

Takım Sonuçları
Küçük Kız 800 metre: 1.Şht. Osman Ahmet İlkokulu, 2.Gönyeli İlkokulu, 3.Ağırdağ Dağyolu İlkokulu
Küçük Erkek 1000 metre: 1.Gönyeli İlkokulu, 2.Ağırdağ Dağyolu İlkokulu, 3.Şht. Osman Ahmet İlkokulu
Yıldız Kız 1500 metre: 1.YDK, 2.Canbulat Özgürlük Ortaokulu, 3.Bayraktar Ortaokulu
Yıldız Erkek 2000 metre: 1.YDK, 2.Atleks Sanverler Ortaokulu
Genç Kız 2000 metre: 1.YDK, 2.Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi
Genç Erkek 3000 metre: 1.Sedat Simavi Endüstri Meslek Lisesi, 2.YDK
Büyük Erkek 8860 metre: 1.YDÜ

Bu haber toplam 1805 defa okunmuştur