1. HABERLER

  2. ÖZEL HABER

  3. Girne Yat Limanı değil YÜZEN ÇÖPLÜK!..
Alaniçi rahatladı

Alaniçi rahatladı

Yükselme Birinci Lig Doğu ve Batı gruplarından düşecek son takımların belli olacağı play out maçları dün başladı. Doğu Grubu’na 3 puanla başlayan Alaniçi ilk maçında Aydoğan’ı 2-1 yenerek ligde kalmayı garantiledi

A+A-

Yükselme Birinci Lig Doğu ve Batı Gruplarında şampiyonların belli olmasının ardından ligden düşecek son takımların belirleneceği Play out maçları dün başladı. Yükselme Birinci Lig Doğu Grubu’na 3 puanla avantajlı bir şekilde başlayan Alaniçi, Canbulat Stadı’nda karşı karşıya geldiği Aydoğan’ı 2-1 mağlup ederek puanını 6’ya çıkardı ve ligde kalmayı garantiledi. Görneç Üç Şehitler Stadı’da Tatlısu Seracılar ile Mutluyaka arasında oynanan grubun diğer maçında play out mücadelesine puansız başlayan Mutluyaka, rakibini 3-1 yenerek ligde kalma adına önemli bir avantaj yakaladı.
Yükselme Birinci Lig Batı Grubu Play out mücadelesine avantajlı başlayan ekipler, ilk maçlarda bu avantajlarını yitirdiler. Gruba 3 puan ile başlayan Minareliköy rakibi Pınarbaşı’na 2-1 mağlup oldu. Grubun diğer maçında puanı bulunmayan Metehan Balıkesir Sentetik Saha’da Paşaköy’ü 2-1 yenerek ikinci sıraya yükseldi.

Sonuçlar
Alaniçi – Aydoğan: 2-1
Minareliköy – Pınarbaşı: 1-2
Paşaköy – Metehan: 1-2
Tatlısu S. – Mutluyaka: 1-3

Bu haber toplam 931 defa okunmuştur