8’inci Besim dönemi

8’inci Besim dönemi

Bostancı Bağcılspor Olağanüstü Genel Kurulu, önceki akşam yapıldı. Kurulda Hasan Besim yeniden başkan seçildi. Geçtiğimiz hafta nisap sağlanamadığı gerekçesiyle ertelenen ve önceki gün kulüp lokalinde yapılan genel kurulda tek aday olan Hasan Besim, oy

A+A-

Bostancı Bağcılspor’un ertelenen genel kurulu gerçekleşti

 

8’inci Besim dönemi

 

·        Besim: “Çamur atan bu kişileri beklerdim, genel kurula gelip konuşsunlar. Hesap sormalarını beklerdim ancak olmadı. Aidat bile ödeyemeyen birçok kişinin önünde yanıt vermek isterdim olmadı”

 

Bostancı Bağcılspor Olağanüstü Genel Kurulu, önceki akşam yapıldı. Kurulda Hasan Besim yeniden başkan seçildi.

Geçtiğimiz hafta nisap sağlanamadığı gerekçesiyle ertelenen ve önceki gün kulüp lokalinde yapılan genel kurulda tek aday olan Hasan Besim, oy birliği ile 8’inci kez yeniden başkanlığa getirildi.  

Mehmet Bozer’in divan başkanlığını, Murat Taşpınar ve Aytekin Semir’in de sekreter olarak görev yaptığı genel kurulda, faaliyet ve mali raporlar okunup aklandı.

 

BESİM’DEN ELEŞTİRİ YAĞMURU

Genel kurulda konuşan Hasan Besim, 364 gün muhalefet için muhalefet yapanlar sokaklarda ve kahve köşelerinde yönetim kurulunu eleştirenler genel kurula bile gelmediklerini belirterek şunları söyledi:

“Çamur atan bu kişileri beklerdim genel kurula gelip konuşsunlar. Hesap sormalarını beklerdim ancak olmadı. Aidat bile ödeyemeyen birçok kişinin önünde yanıt vermek isterdim olmadı.”

 

BAŞARILI BİR SEZON GEÇİRDİK

Geçtiğimiz sezona da değinen Hasan Besim, şampiyonluğu kıl payı kaçırmalarına rağmen çok başarılı olduklarını söyledi.

Hasan Besim şöyle devam etti:

“Başarıyı yeni sezonda teknik direktör Ahmet Soğukpınaristeği doğrultusunda yapacağımız transferlerle yakalayacağız. Transfer satışlarından özellikle Ertaç’ın transferinden toplam 150 bin TL kasaya girdi. Fahri başkan Alper Özorun hakkında Ertaç’tan transfer parasını kendisinin alacağı yönünde çıkarılan dedikodular gerçek dışıdır. Özorun ayrıca 100 bin TL kulübe katkı sağlayan biridir.

 

YAKUP ÖZORUN İSMİ 2020 YILINA UZATILDI

Bu arada 10 bin TL olan stadın isim hakkı üç yıl daha uzatılarak protokol imzalandı. 2013 yılında sona erecek olan Yakup Özorun ismi 2020 yılına kadar isim hakkını genel kurula sunuldu ve oy birliği ile Yakup Özorun ismi 2020 yılına kadar uzatıldı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 716 defa okunmuştur