1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Yusuf Kaptan Stadı açıldı
Yusuf Kaptan Stadı açıldı

Yusuf Kaptan Stadı açıldı

Geçtiğimiz sezon, zemini sentetik çim olarak yapımına başlanan tarihi Yusuf Kaptan Stadı, sentetik çim ve çevre düzenelmesinin ardından dün düzenlenen bir törenle resmen açıldı.

A+A-

Necmi Belge
Geçtiğimiz sezon,  zemini sentetik çim olarak yapımına başlanan tarihi Yusuf Kaptan Stadı, sentetik çim ve çevre düzenelmesinin ardından dün düzenlenen bir törenle resmen açıldı.
Açılışa, UBP Genel Başkanı ve Başbakan İrsen Küçük, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Maliye Bakanı Ersin Tatar, Yenicami Başkanı Kaan Kaner, Spor Koordinatörü Süleymen Göktaş ile çok sayıda konuk katıldı.
Açılışta, sırasıyla  Yenicami Başkanı Kaan Kaner, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Maliye Bakanı Ersin Tatar ile Başbakan İrsen Küçük konuştu. Konuşmaların ardından Yusuf Kaptan Stadı Başbakan İrsen Küçük, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan, Maliye Bakanı Ersin Tatar ve Yenicami Başkanı Kaan Kaner tarafından kurdele kesilerek resmen açıldı.
Açılışta Başbakan İrsen Küçük, Milli Eğitim, Gençlik ve Spor Bakanı Mutlu Atasayan ile Maliye Bakanı Ersin Tatar birer penaltı atışı yaptı.

Bu haber toplam 1372 defa okunmuştur