1. HABERLER

  2. SPOR

  3. YILDIZLAR LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR
YILDIZLAR LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR

YILDIZLAR LİGİNDE HEYECAN SÜRÜYOR

Henbol yıldızlar ligine önceki akşam oynanan iki karşılaşma ile devam edildi. Lefkoşa Necati Taşkın İlkokulu Spor Salonu’nda oynanan müsabakalarda yıldız bayanlarda YDÜ (Yakındoğu Üniversitesi) ile Şahlan Spor, yıldız erkeklerde ise Korkuteli Spor Kulübü

A+A-

 


Henbol yıldızlar ligine önceki akşam oynanan iki karşılaşma ile devam edildi. Lefkoşa Necati Taşkın İlkokulu Spor Salonu’nda oynanan müsabakalarda yıldız bayanlarda YDÜ (Yakındoğu Üniversitesi) ile Şahlan Spor, yıldız erkeklerde ise Korkuteli Spor Kulübü ile Darbaz Spor karşılaştı.

YDÜ İLE ŞAHLAN BERABERE KALDI: 23-23
Gecenin ilk karşılaşması yıldız bayanlar liginde YDÜ ile Şahlan Spor arasında oynandı. Denk güçlerin mücadelesi  şeklinde geçen karşılaşma baştan sona çok zevkli ve çekişmeliydi. İlk yarısı 11-8 Şahlan Sporun üstünlüğü ile tamamlanan karşılaşma 23-23 berabere tamamlandı.

KORKUTELİ RAHAT KAZANDI: 14-7
Gecenin ikinci ve yıldız erkekler kategorisinde oynanan karşılaşmasında Darbaz Spor Kulübü ile Korkuteli Spor Kulübü karşılaştı. Yıldız erkekler  liginin yeni  takımı Korkuteli  , Darbaz spor karşısında zorlanmadan 14-7 galip gelerek ligdeki ikinci galibiyetini elde etti.
Yıldızlar ligine bu akşam oynanacak müsabakalarla devam edilecek, program şöyle:

Atatürk Spor Salonu (Yıldız bayan)
18.00 Akdeniz Spor Birliği – Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
19.30 HİSDER - Darbaz

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 972 defa okunmuştur