Sokakta şölen başladı

Sokakta şölen başladı

Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen sezonun ilk sokak basketbolu turnuvası dün başladı. Gönyeli Belediyesi ile Efes Pilsen’in sponsorluğunda gerçekleşecek olan sezonun ilk sokak basketbolu turnuvasına, 60 takım halinde toplam 240 sporcu mü

A+A-

Sezonun ilk sokak basketbolu turnuvası Gönyeli Yenikent’te başladı

 

 

Sokakta şölen başladı

 

·        Gönyeli Belediyesi ile Efes Pilsen’in sponsorluğunda gerçekleşecek olan sezonun ilk sokak basketbolu turnuvasına, 60 takım halinde toplam 240 sporcu mücadele ediyor

 

Basketbol Federasyonu tarafından düzenlenen sezonun ilk sokak basketbolu turnuvası dün başladı.

Gönyeli Belediyesi ile Efes Pilsen’in sponsorluğunda gerçekleşecek olan sezonun ilk sokak basketbolu turnuvasına, 60 takım halinde toplam 240 sporcu mücadele ediyor.

Arılar Kategorisi’nde 7; Minikler Kategorisi’nde 10; Küçükler Kategorisi’nde 12; Yıldız Erkekler Kategorisi’nde 8; Yıldızlar Kategorisi’nde 3; Gençler Kategorisi’nde 12 ve Büyükler Kategorisi’nde 8 takım, basketlerini kupa için atacaklar.

Basketbol Federasyonu Başkanı Okan Donangil, katılımın büyük olduğu ve organizasyonu memnun ettiğini söyledi.

Donangil, “Bu büyük katılım, özellikle yaz aylarında sokak basketboluna duyulan özlemin bir kanıtıdır” şeklinde konuştu.

Gönyeli Yenikent bölgesindeki N-Joy Cafe tesislerindeki etkinlik 13 Temmuz 2011, Çarşamba akşamı oynanacak final karşılaşmaları ve sonrasında gerçekleşecek “Model Müzik Grubu”nun konseri ile tamamlanacak.

 

 

(Fotoğraflar: Kuzey ERTOPALOĞLU)

Bu haber toplam 518 defa okunmuştur