1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Nergisler 'yola' çıktı, ihbar hattı çalışmadı
Şampiyon, tempoyu artırdı

Şampiyon, tempoyu artırdı

Birinci Lig’in son şampiyonu Küçük Kaymaklı’da tempo giderek artıyor. Sezonu açtığı günden itibaren dün 21’inci antrenmanını yapan Küçük Kaymaklı, bugün Hamitköy ile hazırlık maçı yapacak. YENİDÜZEN Spor Servisi olarak dün Şehit Hüseyin

A+A-

 

 

 

“ÇALIŞMALARIMIZ İSTEDİĞİMİZ GİBİ”… Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün, çalışmaların istedikleri doğrultuda devam ettiğini ve şimdilik gidişattan memnun olduklarını söyledi

 

“İKİ UGANDALI”… Özgürgün iki tane düşündükleri Ugandalı futbolcu olduğunu, bu futbolcuları da 15 Ağustos’ta gidecekleri Düzce’de Topuk Yaylası Fenerbahçe Tesisleri’nde deneyeceklerini vurguladı

 

 

Sinem BAŞTAŞ-Gürtap DAVUTOĞLU

Birinci Lig’in son şampiyonu Küçük Kaymaklı’da tempo giderek artıyor. Sezonu açtığı günden itibaren dün 21’inci antrenmanını yapan Küçük Kaymaklı, bugün Hamitköy ile hazırlık maçı yapacak.

YENİDÜZEN Spor Servisi olarak dün Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda 21’inci antrenmanını gerçekleştiren Küçük Kaymaklı’yı izlerken futbolcuların oldukça neşeli olduğu gözlemlendi.

Küçük Kaymaklı Teknik Direktörü Mehmetali Özgürgün, çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Çalışmaların istedikleri doğrultuda devam ettiğini vurgulayan Özgürgün, şimdilik gidişattan memnun olduğunu söyledi. Özgürgün ayrıca futbolcular, teknik heyet ve yönetim arasında uyum olduğunu ve her şeyin yolunda gittiğini ifade etti.

 

“SADECE İKİ YABANCI FUTBOLCU DÜŞÜNÜYORUZ”

Transfer çalışmaları ile ilgili Özgürgün, Kayhan ve Yasin ile yollarını resmen ayırdıklarını ancak bu oyuncular dışında başka oyuncu vermeyi ve yerli futbolcu transferi yapmayı düşünmediklerini söyledi.

Özgürgün iki tane düşündükleri Ugandalı futbolcu olduğunu, bu futbolcuları da 15 Ağustos’ta gidecekleri Düzce’de Topuk Yaylası Fenerbahçe Tesisleri’nde deneyeceklerini vurguladı.

Özgürgün şöyle konuştu: “Birisi U 23, diğeri U 20 Uganda milli takımları kaptanı. Bu oyuncular bizimle kampa katılacak ve orada onları deneme şansı bulacağız. İkisi de Giresun’un antrenmanlarına katılmış ancak Giresun’un içinde bulunmuş oldukları şike soruşturması nedeniyle yabancı futbolculara lisans çıkaramama durumundan dolayı transfer yapamadılar. Biz bu oyuncuları beğenirsek ve almayı istersek Golden Tulip Hotel bize bu transferleri gerçekleştirecek” dedi.

 

“ÇAĞAN İLE ANLAŞTIK”

Özgürgün, Çağan ile ilgili dün başkan Ali Başman ile yapılan görüşmede Çağan ile her konuda anlaşıldığını ve Çağan ile ilgili bir sıkıntının olmadığını söyledi.

Kadronun hemen hemen tamam olduğunu hatırlatan Özgürgün, sadece Mustafa Yaşinses’in şu an asker olduğunu ve Çağrı Kıral’ın da 15 Ağustos’ta askere gideceğini belirtti.

Gençler konusunda kiralanacak olan oyuncuların olduğunu söyleyen Özgürgün, Çağlar ve M. Özdemir’in kiralanacağını ancak bunlar dışında başka gençlerin de kiralanabileceğini hatırlattı. Özgürgün ileriki günlerde bunun belli olacağını sözlerine ekledi.

 

“ZORLU BİR LİG OLACAK”

Özgürgün son olarak bu sezon ligin zorlu ve çekişmeli geçeceğini vurgulayarak sözlerine şöyle devam etti: “Biz kimseden çekinmiyoruz, ama rakiplerimizi de küçümsemiyoruz. En alttan en üste tüm rakiplerimizi önemsiyoruz. Bu yıl MTG ve Yenicami’nin iyi bir performans göstereceklerini ve zirveyi zorlayacaklarını düşünüyorum.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 886 defa okunmuştur