Şampiyon güç depoluyor

Şampiyon güç depoluyor

2010-2011 sezonu şampiyonu Küçük Kaymaklı spor Kulübü yeni sezon çalışmalarına hız vermeden devam ediyor. Şht.Hüseyin Ruso Stadında dün de bu çalışmalarını yaklaşık 1,5 saatlik fizik-kondisyon ile güç ve dayanıklılık çalışması yaptı. Saat 19:00 da toplan

A+A-

 

Yeni sezon hazırlıklarına aralıksız devam eden son şampiyon Küçük Kaymaklı, dün de Şht.Hüseyin Ruso stadında 1,5 saat süren idmanda güç depoladı

Küçük Kaymaklı Sezon öncesi hazırlıklarına devam ederken, yurt dışı kamp programı da belli oldu

2010-2011 sezonu şampiyonu Küçük Kaymaklı spor Kulübü yeni sezon çalışmalarına hız vermeden devam ediyor. Şht.Hüseyin Ruso Stadında dün de bu çalışmalarını yaklaşık 1,5 saatlik fizik-kondisyon ile güç ve dayanıklılık çalışması yaptı.

Saat 19:00 da toplanan teknik ve futbolcu kadrosu, Teknik direktör Mehmet Ali Özgürgün’ün kısa bir antreman konuşmasının ardından, futbolcular önce kısa bir süre düz koşu ve ısınma çalışması yaptı. Düz koşu ardından, merdiven ve istasyon çalışmaları ağırlıklı, fizik kondisyon ve dayanıklılık artırıcı güç çalışmalarına geçilerek dünkü idman son buldu. Henüz topla çalışmalara başlamayan Kaymaklı, bugün de öğle saatlerinde futbolcularını salon’da bir takım testlerden geçirdikten sonra akşam saat 19:00 saha çalışmalarına devam edecek.

 

KAMP DÜZCE’DE

Yeni sezon hazırlıklarına ülkemizde sürdüren K.Kaymaklı’nın yurt dışı kamp programı da kesinleşti. İkinci etap çalışmalarını 14-24 Ağustos tarihlerinde, Türkiye’nin Düzce ilçesinde sürdürecek olan K.Kaymaklı, Fenerbahçe’nin Topuk Yaylası tesislerinde kamp çalışmalarına hız verecek. Kulüpten alınan bilgiye göre kamp programı dahilinde en az 3 hazırlık karşılaşması planlandı.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 892 defa okunmuştur