Şampiyon Alayköy Belediyesi

Şampiyon Alayköy Belediyesi

Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin merhum genel sekreteri Naci Talat Usar anısına, CTP Gönyeli Ocak Örgütü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği “17.Naci Talat Anı Turnuvası”, geçtiğimiz çarşamba akşamı yer alan final ve üçüncülük

A+A-

 

 

 

Cumhuriyetçi Türk Partisi’nin merhum genel sekreteri Naci Talat Usar anısına,  CTP Gönyeli Ocak Örgütü’nün her yıl geleneksel olarak düzenlediği “17.Naci Talat Anı Turnuvası”, geçtiğimiz çarşamba akşamı yer alan final ve üçüncülük karşılaşmaları ile sona erdi.

Gönyeli’de Erbay Kaptan Halı Saha Tesisleri’nde yer alan final ve üçüncülük karşılaşmasını CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, merhum Naci Talat’ın kızı Dr. Sıla Usar İncirli, torunu Naci Talat, CTP-BG Lefkoşa Milletvekili Kadri Fellahoğlu ile çok sayıda konuk izledi.

 

ALAYKÖY BELEDİYESİ 2 - İZZET UÇANER 1

Bir ayı aşkın bir süredir devam eden Naci Talat Turnuvası’nın final maçında Alayköy Belediyesi ile turnuvanın favorisi İzzet Uçaner karşı karşıya geldi.

Çok çekişmeli geçen karşılaşmanın sonunda rakibi İzzet Uçaner’i 2-1 mağlup eden Alayköy Belediyesi turnuvanın şampiyonu oldu.

 

BATARYACI METAL 10 - QİCKWİN 6

Final maçından önce, yer alan üçüncülük karşılaşmasında rakibi Quickwin’i 10-6 yenen Bataryacı Metal turnuvanın üçüncüsü oldu.

Turnuva sonunda şampiyon Alayköy Belediyesi’ne şampiyonluk kupasını Merhum Naci Talat’ın torunu Naci Talat ve Naci Talat Vakıf başkanı Sıla İncirli, ikinci. İzzet Uçaner’e kupasını CTP-BG Genel Başkanı Özkan Yorgancıoğlu, üçüncü Bataryacı Metal’e kupasını Gönyeli Belediye Başkanı Ahmet Benli takdim etti.   

Ayrıca, hakemlere madalyalarını Mustafa Piro, en centilmen takım Quickwin’e CTP-BG Gönyeli Örgütü adına Erdinç Lord, en centilmen oyuncu Gökmen Çoban’a Ahmet Akbil, en az gol yiyen kaleci Ali Burhan’a  CTP-BG Lefkoşa Milletvekili Kadri Fellahoğlu ve gol kralı Doğuş Pektan’a kupalarını Alayköy Belediye Başkanı Hulusi Manisoy verdi.  asını CTP-BG genel başkanı Özkan Yorgancıoğlu verdi III. Bataryacı metal   -Kupasını Gönyeli Belediye başkanı Ahmet Benli verdi  ayrıca Hakemlere madalyalarını Mustafa Piro en centilmen takım Quıcwın seçildi kupayı CTP gönyeli ocak örgütü adına Erdinç Lord verdi En centilmen oyuncu Gökmem Çoban Kupasını Ahmet Akbilden aldı en az gol yiyen kaleci Ali burhan Kupasını Katri Fellahoğlu Gol kırallığını Doğuş Pektan aldı Kupasını Hulisi Manisoy

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 901 defa okunmuştur