1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. POLİSİYE OLAYLAR…
POLİSİYE OLAYLAR…

POLİSİYE OLAYLAR…

Boşanmış olduğu eşi Hüdeyya Kaya'yı ciddi şekilde darp ederek elindeki 150 TL’yi çalan ve iş yerindeki tabakları kıran Ş.D.(E-45) tutuklandı.

A+A-

 

GAZİMAĞUSA’DA CİDDİ DARP VE HIRSIZLIK

Gazimağusa’da faaliyet gösteren “Moda Cafe” isimli iş yerinde, nafaka parasını ödemediği için kendisini sürekli polise şikayet ettiği gerekçesiyle, boşanmış olduğu eşi Hüdeyya Kaya'yı ciddi şekilde darp ederek elindeki 150 TL’yi çalan ve iş yerindeki tabakları kıran Ş.D.(E-45) tutuklandı.

Polis Basın Subaylığı’ndan verilen bilgiye göre, dün meydana gelen olayda Ş.T’nin 110 promil alkollü olduğu tespit edildi.

KUMYALI’DA KANUNSUZ PATLAYICI MADDE TASARRUFU

Kumyalı’da, B.K.’ye (E-25)’ye ait ikametgahta polis tarafından yapılan aramada, kanunsuz olarak tasarrufta tutulan iki G-3 mermisi, üç tabanca mermisi ve iki av tüfeği fişeği bulundu.

Olay sonrasında B.K. tutuklanırken mermi ve fişeklere emare olarak el konuldu.

HAMİTKÖY’DE DARP

Hamitköy’de, dün “kız meselesi” yüzünden tartıştıkları Çağdaş Turak’ı tasarruflarında kanunsuz olarak bulundurdukları tahta sopalar ile ciddi şekilde darp ederek sol kol kemiğinin kırılmasına sebebiyet verenlerin H.A.(E-21) ve C.Ş.(E-21) oldukları tespit edildi.

Olay sonrasında H.A ve C.Ş. tutuklandı.

YARKÖY’DE KAZAEN YARALANMA

Yarköy’de oğluna ait ikametgahta asma ağacını budarken düşen İsmail Şahan (E-61) yaralandı.

Şahan, kaldırıldığı Lefkoşa Devlet Hastanesi’nde kafatası kırığı ve iç kanama teşhisiyle Yoğun Bakım Servisinde müşahede altına alındı.

LEFKOŞA’DA 13 YAŞINDAKİ SEDAT DEMİR KAYIP

Lefkoşa’da sakin Sedat Demir (E-13) evinden dün saat 14.00 sıralarında parka gitmek amacıyla ayırılarak geri dönmedi.

Olaylar hakkındaki polis soruşturmalarının devam ettiği kaydedildi.

Bu haber toplam 2431 defa okunmuştur