Pedaller kanser için döndü

Pedaller kanser için döndü

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na yardım amacıyla düzenlenen “Türk Bankası Ltd. 4’üncü Altın Ayakça Bisiklet Turu” büyük bir başarı ile tamamlandı. 29 Temmuz Cuma günü başlayan ve 31 Temmuz Pazar günü ta

A+A-

 

 

 

Üç gün süren Türk Bankası 4’üncü Altın Ayakça Bisiklet Turu’na katılanlar, görevlerini yapmanın gurur ve mutluluğunu yaşadılar

 

Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı’na yardım amacıyla düzenlenen “Türk Bankası Ltd. 4’üncü Altın Ayakça Bisiklet Turu” büyük bir başarı ile tamamlandı.

29 Temmuz Cuma günü başlayan ve 31 Temmuz Pazar günü tamamlanan bisiklet turuna katılan 9 kişi Erhan Raif, Belgan Koral, Levent Özduru, İbrahim Cenkova, Koral Atamtürk, Murat Muhtaroğlu, İnanç Babaliki, Ekim Özgüvenli ve Gürkan Safkanlı, yardım amacıyla toplam 99 km’lik yol boyunca pedal çevirdiler.

“Yaşanabilir Bir Ada, Sürdürülebilir Bir Yaşam İçin Çalışıyoruz” sloganı ile Türk Bankası Ltd.’nin çevreye duyarlılık etkinlikleri kapsamında düzenlenen bisiklet turu, Akcan Bisiklet, Tıp Merkezi, Lemar ve Hürkur Güvenlik’in katkılarıyla gerçekleşti.

 

BELGE VERİLDİ

31 Temmuz Pazar günü Sea Bird Restourant’ta yenen yemek ile tamamlanan “Türk Bankası Ltd. 4’üncü Altın Ayakça Bisiklet Turu”na katılanlara Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı Nuket Gündüz ve Mütevelli Heyeti Üyesi Hüseyin Özün Yamaç tarafından teşekkür belgeleri verildi.

Türk Bankası’nın 1901 yıllında Kıbrıs Türk halkının bankacılık ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulduğunu belirten Genel Müdür Yardımcısı Erhan Raif, “Bisiklet turumuz yararlı ve zevkli geçti. Ailelerimizin de desteği ile çevreye olan duyarlılığımızı gösterebilmişsek ne mutlu bize” şeklinde konuştu.

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 911 defa okunmuştur