1. HABERLER

  2. ARŞİV

  3. Ikedia’lı MTG göz doldurdu
Ödülünü hastanede aldı

Ödülünü hastanede aldı

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB), Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi gören gazeteci Saffet Soykal’ı ziyaret etti. Gazeteciler Birliği Başkanı Cenk Mutluyakalı, Genel Sekreter Tümay Tuğyan

A+A-

Ödülünü hastanede aldı

Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB), Lefkoşa Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi Koroner Yoğun Bakım Servisi’nde tedavi gören gazeteci Saffet Soykal’ı ziyaret etti.

Gazeteciler Birliği Başkanı Cenk Mutluyakalı, Genel Sekreter Tümay Tuğyan ve Asbaşkan Zafer Kodan’dan oluşan birlik heyeti, Saffet Soykal’a 11 Temmuz Basın Günü birlik lokalinde düzenlenen kokteyl ve ödül töreninde rahatsızlanması nedeniyle verilemeyen “basın hizmet ödülü” plaketini takdim etti.

Heyet, Soykal’ın sağlık durumu hakkında da bilgi alarak, sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti.

11 Temmuz Basın Günü nedeniyle Kıbrıs Türk Gazeteciler Birliği (KTGB) tarafından düzenlenen kokteyl ve ödül töreninde Saffet Soykal aniden rahatsızlanmıştı. Olay yerinde iki doktorun yaptığı kalp masajıyla kendine gelen Saffet Soykal, Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi koroner yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınmıştı.

Gazeteciler Birliği Başkanı Cenk Mutluyakalı, kokteylde konuk olarak bulundukları sırada Soykal’a müdahale eden Dr. Sibel Siber ve Özlem Gürkut ile hastaneye kaldırılmasının ardından gerekli tedaviyi uygulayan Koroner Bakım doktor ve hemşireleri ile Sağlık Bakanlığı’na da teşekkür etti.

 

 

 

 

Bu haber toplam 1573 defa okunmuştur