Meliz’i önemli şampiyonalar bekliyor

Meliz’i önemli şampiyonalar bekliyor

Avrupa 23 Yaşaltı Atletizm Şampiyonası’nda dördüncü olan Kıbrıslı Türk atlet Meliz Redif, ağustos ayında önemli şampiyonalara katılacak. Çek Cumhuriyeti’nde katıldığı Avrupa Şampiyonası sonrasında bugün yurda dönecek olan Meliz Redif, 30-31

A+A-

Meliz’i önemli şampiyonalar bekliyor 

 

·        ANKARA, ÇİN VE JAPONYA… Meliz Redif, Ankara’da Türkiye Süper Lig yarışlarından sonra Uzakdoğu yolculuğuna başlayacak. 12-13 Ağustos tarihlerinde Çin’de yapılacak Dünya Üniversiteler Atletizm Müsabakaları’nda, ardından Japonya’da yapılacak Dünya Atletizm Şampiyonası’nda piste çıkacak    

 

YENİDÜZEN Spor Servisi

Avrupa 23 Yaşaltı Atletizm Şampiyonası’nda dördüncü olan Kıbrıslı Türk atlet Meliz Redif, ağustos ayında önemli şampiyonalara katılacak.

Çek Cumhuriyeti’nde katıldığı Avrupa Şampiyonası sonrasında bugün yurda dönecek olan Meliz Redif, 30-31 Temmuz tarihlerinde Ankara’da yapılacak Türkiye Süper Lig Müsabakaları’nda Enka forması ile yarışacak.

 

ÇİN VE JAPONYA

Meliz Redif, Türkiye Süper Lig yarışlarından sonra Uzakdoğu yolculuğuna başlayacak. 12-13 Ağustos tarihlerinde Çin’de yapılacak Dünya Üniversiteler Atletizm Müsabakaları’nda Türkiye adına yarışacak olan Meliz Redif, ardından Japonya’ya geçecek. Redif, Japonya’da 27 Ağustos’ta başlayacak Dünya Atletizm Şampiyonası’nda piste çıkacak.    

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 505 defa okunmuştur