Lefke kararı yarın açıklanacak

Lefke kararı yarın açıklanacak

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu (KTFF), bir hafta önce açıklandığı gibi dün saat 17.00’de toplandı. KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, yönetim kurulu kararının açıklanmayacağını söyledi. Lefke Türk Spor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulu yapacağı

A+A-

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu dün toplandı

 

Lefke kararı yarın açıklanacak

 

·        Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu’nun Lefke gündemiyle yaptığı toplantının kararı, 21 Temmuz Perşembe günü düzenlenecek basın toplantısı ile açıklanacak

 

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu (KTFF), bir hafta önce açıklandığı gibi dün saat 17.00’de toplandı. KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, yönetim kurulu kararının açıklanmayacağını söyledi.

Lefke Türk Spor Kulübü’nün olağanüstü genel kurulu yapacağı nedeniyle ertelenen KTFF Yönetim Kurulu Toplantısı’nın Lefke gündemiyle toplantı yaptığını belirten Sertoğlu, “Ancak alacağımız kararı bugün açıklamayacağız. 21 Temmuz Perşembe günü basın toplantısı düzenleyecek ve kararımızı orada açıklayacağız” dedi.

Lefke Olağanüstü Genel Kurulu’nda kararların askıya alındığının belirtilip, bunun ne anlama gelindiğinin sorulması üzerine ise Başkan Sertoğlu, “Mahkemeye başvuru nasıl askıya alınır? Anlayan varsa, bana da anlatsın” dedi ve “Belki biz de KTFF Yönetim Kurulu olarak alacağımız kararı askıya alırız” diye espri yaptı.

 

 

 

 

Bu haber toplam 551 defa okunmuştur