1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Kuzey Kıbrıs TURKCELL Almanya’da
Kuzey Kıbrıs TURKCELL Almanya’da

Kuzey Kıbrıs TURKCELL Almanya’da

EuroLeague 2 Almanya grubunda yer alan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Almanya’ya vard

A+A-

 

Ahmet ÖZYAŞAR (KTSYD-Erfurt)


Avrupa Tekerlekli Sandalye Basketbol Federasyonu’nun düzenlediği EuroLeague 2 Almanya grubunda yer alan Kuzey Kıbrıs Turkcell Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Almanya’ya vardı.
İstanbul üzerinden aktarmalı Frankfurt’a varan ekibimiz, buradan konaklayacağı şehir olan Erfurt’a geçti. Günü dinlenerek geçiren ekip bugün antrenmana çıkacak. İlk maçını 8 Mart Cuma günü Fransa’nın Le Cannet Takımı ile oynayacak olan ekibimiz aynı günün son maçında Hollanda’nın SC Devedo takımı ile karşı karşıya gelecek.

Kamalı: “Hedef ilk iki”
Takımın baş antrenörü Orçun Kamalı yaptığı kısa açıklamada, oldukça yorucu bir yolculuktan sonra konaklayacakları yere vardıklarını ve amaçlarının bu turnuvada ilk ikiye girerek final gruplarına katılmak olduğunu, takımının moral-motivasyonunun oldukça üst düzeyde olduğunu, Murat dışında kadroda hiçbir eksiklerini olmadığını belirterek turnuvada başarılı sonuçlar alacaklarına inandığını belirtti.
Takım kaptanı Ertan Külahlılar ise bu turnuvaya tamamen hazır olduklarını, turnuva sonunda istedikleri başarıyı elde edeceklerine yürekten inandıklarını belirterek finaller yolunda ilk virajı başarı ile geçeceklerini vurguladı.

Bu haber toplam 1164 defa okunmuştur