Kartal sezon uçuşuna başlıyor

Kartal sezon uçuşuna başlıyor

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun (KTFF) düzenlediği 2010-2011 Futbol Sezonu’nda tüm kategorileri yenilmeden tamamlayarak büyük bir tarihi başarıya imza atan Yenicami Ağdelen Kulübü (YAK), KTFF 2011-2012 Futbol Sezonu’nu bugün resmen aç

A+A-

Birinci Lig temsilcisi Yenicami 2011-2012 Futbol Sezonu’nu açıyor

 

Kartal sezon uçuşuna başlıyor

 

·        Yenicami Ağdelen Kulübü yayınladığı yazılı basın bildirisinde, “Bu yıl gerek biz yöneticiler, gerekse de taraftarlarımız başarılar beklemektedir. Kurulan kadromuz, özlediğimiz başarıyı yakalayabilecek kaliteli oyuncularla kurulmuştur. Gerek teknik heyetimize gerekse de oyuncularımıza güvenimiz tamdır”

 

Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu’nun (KTFF) düzenlediği 2010-2011 Futbol Sezonu’nda tüm kategorileri yenilmeden tamamlayarak büyük bir tarihi başarıya imza atan Yenicami Ağdelen Kulübü (YAK), KTFF 2011-2012 Futbol Sezonu’nu bugün resmen açıyor.

2’nci Lig Şampiyonu YAK, sezon açılışını için aradığı sahayı buldu. YAK sezon açılışını Küçük Kaymaklı Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda saat 18.00’de yapacak. Başka bir değişle Kartal Ruso’dan uçacak.

 

HEDEF ŞAMPİYONLUK

Sezon açılışı töreni öncesi yapılan basın açıklamasında YAK, “Tüm sporcularımızın hazır bulunacağı açılışta hedefimiz her katagoride heyecan yaratacak ve her zaman şampiyonluğa kovalayacak takımlar yaratmaktır” dedi.

Yaklaşık bir buçuk aydır antrenmanlara başlayan YAK “A” Takımı, çalışmalarını büyük bir ciddiyetle sürdürüyor.

“Bu yıl gerek biz yöneticiler, gerekse de taraftarlarımız başarılar beklemektedir” denen yazılı basın bildirisinde, “Kurulan kadromuz, özlediğimiz başarıyı yakalayabilecek kaliteli oyuncularla kurulmuştur. Gerek teknik heyetimize gerekse de oyuncularımıza güvenimiz tamdır” dendi.

 

ÖZVERİ

YAK Yönetim Kurulu, gerek sportif alanda ve gerekse de sosyal alanlarda durmadan yoğun bir tempoda ve özveri ile çalışıyor. Özellikle özkaynak çalışmaları yoğun bir tempoda hız kesmeden devam eden YAK, gelecekteki yıldızlarını yaratmak için hiçbir fedakârlıktan kaçınmıyor. Bu arada tüm takımlarımızın çalışmalarında gerekli fiziki bilimsel altyapı yatırımlarını da yapıyor.

 “Uzun zamandan beridir özlediğimiz başarıları yakalamak ve Yenicami’yi hak ettiği yere bizleri ve sporcularımızı mutlu edecektir” diyen YAK Kulüp Başkanı Kaan Kaner şöyle devam etti, “Taraftarlarımızı bugün saat 18.00’de gerçekleştireceğimiz resmi sezon açılışında, Şehit Hüseyin Ruso Stadı’nda birlikte olmaya bekliyoruz.”

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 563 defa okunmuştur