1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “İki yıl daha başkanım”
“İki yıl daha başkanım”

“İki yıl daha başkanım”

11 Temmuz 2011’de başkanlığa gelen Aytaç Karavezirler, “İki yıl içinde 2 kez U 19 şampiyonluğu yaşadık, şimdi bu çocuklarla ‘A’ takımda da başarı yakalamak istiyoruz” dedi

A+A-

Cihangir Spor Kulübü Başkanı Aytaç Karavezirler, “Özellikle son iki yıldır alt yapıya yapılan yatırımların meyvesini toplama zamanı artık geldi” dedi

Hüseyin KIRAL

2012-2013 sezonunda ‘A’ takım düzeyinde istenilen başarıyı yakalayamayan Cihangir Spor Kulübü’nde başkan Aytaç Karavezirler, temmuz ayı içerisinde yapılması gereken olağan genel kurulda yeniden başkan adayı olduğunu belirtti.
11 Temmuz 2011’de Cihangir Spor Kulübü’nde başkanlık koltuğuna oturduğunu söyleyen kulüp başkanı Aytaç Karavezirler, 1995 yılından itibaren de yöneticilik yaptığını açıkladı.
Aytaç Karavezirler, Cihangir Spor Kulübü olarak özellikle son iki sezonda U19 takımı ile Süper Lig şampiyonluğu ve Ahmed Sami Topcan Kupası’nı kazanmanın sevincini yaşadıklarını söylerken, geçtiğimiz sezon ‘A’ takım seviyesinde beklenen başarıyı yakalayamadıklarının altını çizdi.

“U19 hatırına 2 yıl daha başkanım”
Kulübün başında diğer geçmiş başkanlar gibi insan alt yapısına her zaman önem verdiğini belirten kulüp Başkanı Aytaç Karavezirler, geçtiğimiz gün arı, minik, yıldız takımının başına antrenör olarak Umut Düden’i getirdiklerini ve yaklaşık elli’nin üzerinde çocukla çalışmalara devam ettiklerini söyledi.
Aytaç Karavezirler, Uğur Çorba hoca nezaretinde U19 ve A takım oyuncuları kondisyon ve ağırlık çalışmalarına da başladıklarını söyledi.
Karavezirler, “U 19 takımı ile iki yıl üst üste elde ettikleri başarı kendilerinin ileriye umutla bakmalarını sağladığının altını çizerken, önümüzde ki sezon bu çocuklar ‘A’ takımın iskeletini oluşturacak ve bu çocuklarla belki de istenen başarıyı yakalayacağız” dedi.
Karavezirler, “Bu nedenle bu çocukların hatırına iki yıl daha kulübün başındayım” açıklamasında bulundu.

“Herkese kapımız açık, yeter ki anlaşalım”
Cihangir spor Kulübü’nün ‘A’ takım seviyesinde başarıya hasret olduklarının altını çizen kulüp başkanı Aytaç Karavezirler, futbolcuları ile bir sorunu bulunmadığını ancak takımdan ayrılmak isteyen oyuncuların kulüple antlaşma yapıldıktan sonra ayrılabileceklerini sözlerine ekledi.
Bizim şuan satılık oyuncumuz yok, ancak talepli olan oyuncumuz içinde talep eden kulüple görüşmeye hazırız dedi.

Bu haber toplam 1135 defa okunmuştur