Hasipoğlu, Kanal SİMe konuştu

Hasipoğlu, Kanal SİM'e konuştu

Hasipoğlu dün Kanal SİM’e konuştu, YENİDÜZEN’deki ‘UBP Parti Meclisi’nin Perde Arkası’ haberini de doğruladı. YENİDÜZEN’in bugün“Herkes zarar görecek”başlığı ile manşetine taşıdığı haberde öne çıkanlar şöyle

A+A-

Hasipoğlu dün Kanal SİM’e konuştu, YENİDÜZEN’deki ‘UBP Parti Meclisi’nin Perde Arkası’ haberini de doğruladı.

YENİDÜZEN’in bugün“Herkes zarar görecek”başlığı ile manşetine taşıdığı haberde öne çıkanlar şöyle;

Yurttaşlık, Beyaz Kimlik ve Yeşil Kimlik’in masaya yatırıldığı UBP’nin önceki günkü Parti Meclisi toplantısında “ciddi tartışmalar” yaşandığını doğrulayan Genel Sekreter Ertuğrul Hasipoğlu, kendi düşüncesinin de uygulamanın “yanlış ve eksik olduğu” doğrultusunda olduğunu ifade etti.

Parti meclisi ve yönetim kurulunun “tartışmak için” olduğunu belirten Hasipoğlu, “Süs olsun diye mi kurdunuz bu kurumları… Elbette tartışılacak, tartışılması da lazım. Herkes fikrini söyleyecek, herkes eteğindeki dökecek. Ama dışarıda konuşmayacak, evimizde kalacak. Bizim evimiz var, kol kırılacak yen içinde kalacak. Her şeyi tartışırız, genel başkanı da, genel sekreteri de…” şeklinde konuştu. Birtakım rahatsızlıkları olduğunu dile getiren Genel Sekreter Hasipoğlu, “rahatsızlıklar aşılmazsa herkesin zarar göreceğini” ifade etti”

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 1922 defa okunmuştur