Favoriler kaybetmedi

Favoriler kaybetmedi

Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen ve sponsorluğunu UBP Gençlik Kolları’nın yaptığı 13’üncü Kemal Küçük Plaj Voleybol Turnuvası, dün oynanan yarı final ve final maçları ile sona erdi. Koca Reis Holiday Village Plajı’nda gerçekle

A+A-

13’üncü Kemal Küçük Plaj Voleybol Turnuvası tamamlandı

 

Favoriler kaybetmedi

 

·        Beş kategoride toplam 36 takımın mücadele verdiği turnuvada yıldız kızlarda Naziyet-Müjgan, yıldız erkeklerde Ferdi-Muharem, büyük bayanlarda Buğra-Deniz, büyük erkeklerde Girol-Umut, masterlerde Cemal-Tahir çiftleri şampiyon oldu

 

Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen ve sponsorluğunu UBP Gençlik Kolları’nın yaptığı 13’üncü Kemal Küçük Plaj Voleybol Turnuvası, dün oynanan yarı final ve final maçları ile sona erdi.

Koca Reis Holiday Village Plajı’nda gerçekleştirilen ve beş kategoride toplam 36 takımın mücadele verdiği turnuvada yıldız kızlarda Naziyet-Müjgan, yıldız erkeklerde Ferdi-Muharem, büyük bayanlarda Buğra-Deniz, büyük erkeklerde Girol-Umut, masterlerde Cemal-Tahir çiftleri şampiyon oldu.

 

TOPLAM 62 MAÇ

Toplam 62 maçın oynandığı turnuvada grup maçları sonunda yarı finale yükselen ekipler finale kalabilmek için kora kor mücadele ettiler. Turnuvada özellikle, yarı final ve final maçları çok kalabalık seyirci önünde oynandı. Çekişmeli geçen final maçları sonunda kategorilerinde şampiyonlar belli oldu.

 

ÖDÜLLLER

Turnuva sonunda düzenlenen ödül töreninde dereceye giren takımlara ödülleri Başbakan İrsen Küçük, eşi Gülin Küçük, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Şerife Ünverdi, Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Hamza Ersan Saner, Milli Eğitim Gençlik ve Spor Bakanlık Koordinatörü Süleyman Göktaş ve Voleybol Federasyon Başkanı Enver Kaya tarafından verildi.

13. Kemal Küçük Plaj Voleybol Turnuvası’nda dereceye giren sporcular şöyle:

 

Yıldız Kızlar

1.Naziyet-Müjgan

2.Sıla-Çisem

3.Merve-Münüfe

 

Yıldız Erkekler

1.Ferdi-Muharrem

2.Kemal-Ahmet

 

Büyük Bayanlar

1.Buğra-Deniz

2.Gözde-Selen

3.Çisem-Sıla

 

Büyük Erkekler

1.Girol-Umut

2.Ali-Münür

3.Özkan-Mehmet

 

Masterler

1.Cemal-Tahir

2.Tunç-Kıvanç

3.Hakan-Ahmet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 561 defa okunmuştur