1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Ebru hemşireye hüzünlü veda
Ebru hemşireye hüzünlü veda

Ebru hemşireye hüzünlü veda

Çalışma arkadaşlarından 27 yaşında hayata veda eden Ebru Kanmaz’a son veda…

A+A-

Tanju KONURALP

Girne Akçiçek Hastanesi’nde Anestezi Teknisyenliği yapan Ebru Kanmaz’ın geçtiğimiz gün hayatını kaybetmesinin ardından dün Girne Akçiçek Hastanesi’nde tören gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen törende tüm hastane personeli hazır bulunurken, Başhekim Dr. Salih Beyoğlu ve Dr. Rasiha Serdaroğlu birer konuşma yaptı.
Konuşmaların sonunda ise Kanmaz için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu.

Salih Beyoğlu: “Ailenin en güler yüzlüsünü kaybettik”
Hiç kimsenin böyle bir acı yaşatmaması gerektiğini ifade eden Girne Akçiçek Hastanesi Başhekimi Dr. Salih Beyoğlu, tüm personelin bir aile olduğunu ve sorun ne olursa olsun mutlaka aile içerisinde paylaşılarak çözülmesi gerektiğini vurguladı. “Ailenin en güler yüzlüsünü kaybettik” şeklinde sözlerine devam eden Beyoğlu, Kanmaz’ın sessizce gelip, sessizce gittiğini ifade etti.
Rasiha Serdaroğlu: “Belki de biz yardımcı olabilirdik”
Kanmaz’ın hayata veda edişinin hazırlıksız bir durum olduğunu ifade eden Dr. Rasiha Serdaroğlu ise Kanmaz’ın, on üç yıllık meslek hayatında gördüğü en disiplinli ve yardımsever kişi olduğunu kaydetti. Kanmaz’ın yakın zamanda kendisine “tek bir şey arıyorum, o da huzur” dediğini ifade eden Serdaroğu “belki de biz yardımcı olabilirdik” şeklinde sözlerini sonlandırdı.
Cenaze ailesine teslim edildi
Kanmaz’ın cenazesi, ülkeye gelen ailesine teslim edildi ve Kanmaz defnedilmek üzere Türkiye’ye götürüldü. Öte yandan Polis Basın Subaylığı, Kanmaz’ın ölüm sebebi ile ilgili incelemelerin sürdürdüğü bilgisini verdi.

Bu haber toplam 2095 defa okunmuştur