Çetinkaya sahaya indi

Çetinkaya sahaya indi

Kıbrıs Türk futbolunun gerçek efsane takımı Çetinkaya dün tarihi Taksim Stadı’nda , 2011-2012 sezonuna şampiyonluk hedefi ile girdi. Bu bağlamda yönetim kurulu üyelerinin büyük ilgi gösterdiği ilk çalışmaya, bu sezon Çetinkaya’yı çalıştıracak

A+A-

Efsane Çetinkaya sahaya indi

Tatar: “Parola Efsane”

Bolkan:  “Hedef Şampiyonluk”

Kıbrıs Türk futbolunun gerçek efsane takımı Çetinkaya dün tarihi Taksim Stadı’nda , 2011-2012 sezonuna şampiyonluk hedefi ile girdi. Bu bağlamda yönetim kurulu üyelerinin büyük ilgi gösterdiği ilk çalışmaya, bu sezon Çetinkaya’yı çalıştıracak olan başarılılara endeksli Teknik Direktör  Mehmet Bolkan nezaretinde start alan antremandan önce, Çetinkaya Başkanı Mehmet Tatar ile Teknik Direktör Mehmet Bolkan futbolculara hitap etti.

TATAR: “PAROLA EFSANE”

Yeni transferler Tatlısu’dan Ertan, Düzkaya’dan Akın, Mağusa Türk Gücü’nden Abbas ve Ozanköy’den Batshi’nin de katıldığı  antremanda il konuşmayı yapan Başkan Mehmet Tatar, Çetinkaya’da Parola’nın “Efsane” olduğunu ve Çetinkaya’da başarının sadece şampiyonluk olduğunu söyledi.

Çetinkaya’nın Kıbrıs Türk futbolunun gerçek Efsane takımı olduğunu ifade eden Başkaan Tatar, geçtiğimiz sezon hem şansızlık hem ,de bilinen olayalar nedeniyle şampiyonuktan koptuklarını iddia etti.

Sezona, Kuzey Kıbrıs’ın en başarılı Teknik Diretörlerinden Mehmet Bolkan ile giridiklerini, daha önce Çetinkaya’da şampiyonluklar yaşayan Bolkan ile yeniden şampiyonluk yaşayacaklarına inandıklarını dile getiren Tatar, güçlü bir kadro oluşturmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Bu bağlamda, ilk etapta Tatlısu’dan Ertan, Düzkaya’dan Akın, Mağusa Türk Gücü’nden Abbas ve Ozanköy’den Batshi’yi transfer ettiklerini belirten Başkan Tatar, bir orta saha ve bir forvet alarak transferi kapatacaklarını açıkladı.de katıldığı 

 Başkan Mehmet Tatar son olarak, Çetinkaya’da oynamanın bir ayrıcalık olduğunu, tüm futbolcuların bunu düşünmelerini isterken, isimlerin değil formda olanların kadroya gireceğini sözlerine ekledi.

 

BOLKAN: “HEDEF ŞAMPİYONLUK”

Başkan Tatar’dan sonra söz alan başarılı Teknik Direktör Mehmet Bolkan, uzun bir aradan sonra yeniden Çetinkaya’ya dönmenin mutluluğunu yaşadığını söyledi.

Çetinkaya’da daha önce de şampiyonluklar yaşadığını ifade eden Bolkan, Çetinkaya’da başarının sadece şampiyonluk olduğunu iddia eden Bolkan, “Hedef Şampiyonluk” dedi.

Çetinkaya futbolcusunun çok yetenekli, çalışkan ve disiplinli olduğunu dile getiren Bolkan, bunun da Çetinkaya futbolcularını diğer takımlardan ayırdığını belirtti.

Çetinkaya yönetiminin de, başta Başkan Tatar olmak üzere, kendilerine büyük destek verdiğini dile getiren Bolkan,

Futbolcularından disiplinli çalışma isteyen Bolkan, yeni transferlerle de çok güçlendiklerini ve gerçek hedefleri olan şampiyonluğa doğru yürüyeceklerini sözlerine ekledi.

Yeni Transferler

Bu arada, Çetinkaya’nın sezon açılışına yeni transferler  Ertan, Akın,Batshi ile Abbas’ın da katıldığı görüldü.

Çetinkaya diğer iki yabancı hakkından birini eski futbolcuları Cedric için, diğerini de Türkiye’den bir kaliteli futblcu için kullanacakaları ifade edildi.

 

 

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 621 defa okunmuştur