1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Resmen hizmete giriyor
Çetinkaya başkanını seçiyor

Çetinkaya başkanını seçiyor

Süper Lig’de son iki sezonun şampiyonu Çetinkaya’da altıncı genel kurul bu akşam kulüp lokalinde yapılacak.

A+A-

YENİDÜZEN Spor Servisi
Süper Lig’de son iki sezonun şampiyonu Çetinkaya’da altıncı genel kurul bu akşam kulüp lokalinde yapılacak. Saat 19.30’da gerçekleşecek genel kurulda daha önce adaylıklarını açıklayan Ferhan Hıdıroğlu ve Sonat Altuğ üyelerin onayını isteyecek.
Daha önce gerçekleşen 4 genel kurulda başkan adayı bulmakta zorlanan Çetinkaya’da geçtiğimiz hafta yapılan 5’inci genel kurulda 2 başkan adayı çıkmıştı. Ferhan Hıdıroğlu ve Sonat Altuğ, aday olduklarına dair yazıları kulüp panosuna asarken, divan başkanı Cemal Bulutoğlulları da genel kurulun 16 Temmuz Salı gününe ertelendiğini belirtmişti.

Başka aday yok
Sarı kırmızılılarda Hıdıroğlu ve Altuğ’un başkan adayı olmasının ardından geçen sürede başka bir başvuru gerçekleşmedi. Tüzük gereği aday olacak isimlerin genel kurul tarihinden 48 saat öncesine kadar başvuru yapmaları gerekiyor. Pazar akşam üzeri tamamlanan sürede herhangi bir başvuru olmazken, Hıdıroğlu ve Altuğ üyelerin onayını isteyecek.

Birbirlerine destek veriyorlar
Çetinkaya’nın iki başkan adayı Ferhan Hıdıroğlu ve Sonat Altuğ’dan bir tanesinin sarı kırmızılıların yeni başkanı olacağına kesin gözü ile bakılırken, seçilmeyecek olan kişi, başkanın yeni yönetim kurulunda yer alacak destek verecek. Öte yandan bir süre önce başkanlık için adı geçen ancak ortaya koyduğu şartların yerine getirilmediği gerekçesi ile aday olmayan Dr. Bülent Dizdarlı’nın da oluşacak yeni yönetimde görev alacağı öğrenildi.

Bu haber toplam 1209 defa okunmuştur