1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Özgürgün beni kurban etti”
Ahmed Sami Topcan anıldı

Ahmed Sami Topcan anıldı

Ahmet Sami Topcan anısına her yıl düzenlenen müsabakalar, Girne'de Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleşti.

A+A-

 

Ahmed Sami Topcan Taekwondo Karate Budo Martıalarts Müsabakaları dün yapıldı.
Taekwondo Karate Aikido Kurash Wushu Muaythai Federasyonu tarafından Ahmet Sami Topcan anısına her yıl düzenlenen müsabakalar, Girne'de Avrasya Taekwondo Merkezi’nde gerçekleşti.
Müsabakalarda kategorilerinde dereceye girenler şöyle:

Bayanlar Hyong müsabaka sonuçları
1.kategori: 1.Pınar Akarpınar, 2.Songül Yıldırım, 3.Rigina Rahkmatova
2. kategori: 1.Cansu Keskin, 2.Dilfuza Karimova, 3.Elif B.Altay
3. kategori: 1.Sacha Main, 2.Ayjahan Garibayeva, 3.Özlem Tomak
4. kategori: 1.Anastasia Gukovskaya, 2.Almina Gülen, 3.Elif Güzel
5.kategori: 1.Ezgi Günay, 2.Ayşegül Karakeçi, 3.Gülsün Gül
6. kategori: 1.Açelya Ergin, 2.İman İpek, 3.Kardelen Zorluoğlu

Erkekler Hyong müsabaka sonuçları
1.kategori: 1.İhsan Yaldızsal, 2.Hüseyin Karakuş, 3.Cengiz  Şakir
2. kategori: 1.Muhittin Sarıgözmen, 2.Müsenna D.Koç, 3.İlhami Kurat
3. kategori: 1. Ergül Tümay, 2.Yuri Gukovskaya, 3.Nejdet Törer
4. kategori: 1.Atakn Ergin, 2.Mert Kandemir, 3.Batuhan Altay
5. kategori: 1.Tunahan Bozyılan, 2.Abdullah İyidemirci, 3.Mahmut Kurut
7.kategori: 1.Doğuş Bozyılan, 2.Osman Hoca, 3.Yusuf Bolat
8. kategori: 1.Doğukan Bulut, 2.Ömer Arda Saraç, 3.Mehmet Ali Kartopu
9. kategori: 1.Tomas Main, 2.Yasin Tomak, 3.Hüseyin İpek
10. kategori: 1.Arda A.Braun, 2.Kubilay Demirel, 3.Mert Okur
11. kategori: 1.Berk Erma, 2.Abdullah Burak, 3.Mehmet Kuş
12. kategori: 1.Efe Karadağ, 2.Hüseyin Ş.Ziyarak, 3.Mehmet Efe Bayır
13. kategori: 1.Can Barış Aksakal, 2.İsmail Çeri, 3.Burak Çepik
14. kategori: 1.Teyfik Kağan Kartopu, 2.Mustafa E.Taşlı, 3.Yusuf Yüzlü
15. kategori: 1.Kutlu A.Demirel, 2.Coşkun Kıraloğlu, 3.Ahmet Delikurt

Bayanlar el kırış müsabaka sonuçları
1. kategori: 1.Dilfuza Karimova, 2. Pınar Akarpınar , 3.Rigina Rakhmatova
2. kategori: 1. Cansu Keskin, 2.Songül Yıldırım, 3.Sacha Main

Bayanlar ayak kırış müsabaka sonuçları
1. kategori: 1. Dilfuza Karimova, 2 Rigina Rakhmatova, 3. Pınar Akarpınar
2. kategori: 1. Cansu Keskin, 2.Songül Yıldırım, 3.Sacha Main

Erkekler el kırış müsabaka sonuçları
1.kategori: 1.İlhami Kurat, 2.Yuri Gukovkaya, 3.Muhittin Sarıgözmen
2. kategori: 1.Ergül Tümay, 2.Hüseyin Karakuş, 3.Cengiz Şakir
3. kategori: 1. Müsenna D.Koç, 2. İhsan Yaldızsal, 3.Nejdet Törer

Erkekler ayak kırış müsabaka sonuçları
1. kategori: 1. Muhittin Sarıgözmen, 2. Yuri Gukovkaya, 3. İlhami Kurat
2. kategori: 1. Cengiz Şakir, 2. Ergül Tümay, 3. Hüseyin Karakuş
3. kategori: 1. İhsan Yaldızsal, 2. Müsenna D.Koç, 3. Nejdet Törer

Büyük erkekler zor hareket sonuçları
1. kategori: 1.İhsan Yaldızsal, 2.Müsenna D.Koç, 3.Cengiz Şakir
Gençler Erkekler Zor Hareket sonuçları
1. kategori: 1.Mert Kandemir, 2.Ergül Tümay, 3.Atakan Ergin
Genç bayanlar zor hareket sonuçları
1. kategori: 1.Songül Yıldırım, 2.Dilfuza Karımova, 3.Sacha Main

Büyük bayanlar zor hareket sonuçları
1. kategori: 1.Rigina Rakhmatova, 2.Pınar Akarpınar

Bu haber toplam 1748 defa okunmuştur