1. HABERLER

  2. KÜLTÜR & SANAT

  3. ADRES Kıbrıs 2 yaşında
ADRES Kıbrıs 2 yaşında

ADRES Kıbrıs 2 yaşında

ADRES Kıbrıs dergisinin 2. yaş günü United Medya Binası’ndaki resepsiyonla kutlandı.

A+A-

United Medya çalışanları ve Adres Kıbrıs’a katkı koyanların, yazar ve çizerlerin bir araya geldiği resepsiyon samimi bir ortamda geçti. Adres Kıbrıs’ın Genel Koordinatörü Tayfun Çağra yaptığı kısa konuşmada derginin daha birinci yılında zirvede aldığı yerini daha da yükselterek devam ettirdiğini söyledi. Sayfa çeşitliliği, konuları, kalitesiyle farklı kesimlere hitap eden bir derginin her hafta okurlarla buluştuğunu belirten Çağra, artık her sayfanın takipçisinin oluştuğunu ifade ederken dergiye katkı koyanlara ve ilgisini eksik etmeyenlere teşekkür etti.
2. yıl pastası

ADRES Kıbrıs’ın 2. yıl pastası da kesildi. Pastayı ‘geçmişe yolculuk’ sayfasının yazarı Arkeolog Tuncer Bağışkan ve derginin ‘isim annesi’ Reyhan Türkkal birlikte kestiler.
Dergiye dıştan katkı koyan ancak birbirini tanımayan kadro elemanlarımız birbiriyle tanışma fırsatı bulurken geceye katılanlar çeşitli konularda sohbet etme imkânı da elde ettiler. 

Nasıl bir dergi!

YENİDÜZEN’le birlikte her Pazar dağıtımı yapılan Adres Kıbrıs, ülkemizde en çok okunan dergi olma özelliğini koruyor. 64 sayfa kuşe renkli kağıda basılı dergi, röportaj, özel dosyalar, düşünce yazıları, kültür-sanat, öykü, spor, lezzet sayfaları, vitrinlerdeki yenilik ve modayla ilgili sayfaları, tarih ve nostaljiyle ilgili yazılar ve araştırmaları ile her hafta okuyucuyla buluşuyor.

Fotoğrafları için TIKLAYIN

 

Bu haber toplam 1760 defa okunmuştur