1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. 6 gr hintkeneviri ile kokain kalıntısı bulundu
6 gr hintkeneviri ile kokain kalıntısı bulundu

6 gr hintkeneviri ile kokain kalıntısı bulundu

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri M.N’nin Ötüken’deki evinde yaptığı aramada toplam 6 gr hintkeneviri ile kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde kalıntıları ele geçirdi…

A+A-

Narkotik ve Kaçakçılığı Önleme Müdürlüğü ekipleri aldıkları bir ihbar üzerine M.N’nin Ötüken’deki evinde yaptığı aramada 6 gr hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ile kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde kalıntıları ele geçirdi. Mesele ile ilgili olarak tutuklanan ve “Kanunsuz uyuşturucu madde tasarrufu” suçlamasıyla dün İskele Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı M.N aleyhine 2 günlük tutukluluk süresi temin edildi.

Cebinde 3 gr, evinde 3 gr ve kalıntı bulundu…

Meselenin tahkikat memuru Hasan Selvili, 23 Mayıs tarihinde zanlı M.N’nin Ötüken’deki evinde kanunsuz uyuşturucu madde olduğu yönünde bilgi alındığını söyledi. Alınan bilgi üzerine zanlı M.N evine gidildiğini belirten Selvili, evinde tespit edilen zanlı M.N üzerinde yapılan aramada giymekte olduğu pantolonunun cebinde streç naylona sarılı  3 gr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde, evinde yapılan aramada ise masa üzerinde streç naylona sarılı 3 gr ağırlığında hintkeneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ve yatak odasında ise tabak içerisinde kokain türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde kalıntıları bulunduğunu açıkladı. Zanlı aleyhine yürütülen tahkikatın yeni başladığını belirten Selvili, zanlı M.N’nin 3 gün süreyle poliste tutuklu kalmasını talep etti.

2 gün tutuklu kalacak…

İskele Kaza Mahkemesi Yargıcı Umut İnan, zanlı M.N’nin tahkikat maksatları bakımından 2 gün süreyle poliste tutuklu kalmasına emir verdi.

Bu haber toplam 1683 defa okunmuştur
Etiketler : ,