1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “Süper Lig’e dönmek istiyoruz”
“Süper Lig’e dönmek istiyoruz”

“Süper Lig’e dönmek istiyoruz”

Bir dönemler, Süper Ligi’in güçlü takımlarından olan İskele Gençlerbirliği dört yıl önce düştükleri alt liglerden yeniden Telsim Süper Lig’e dönmeye odaklandı.

A+A-

 

Necmi Belge


Bir dönemler, Süper Ligi’in güçlü takımlarından olan İskele Gençlerbirliği dört yıl önce  düştükleri alt liglerden yeniden Telsim Süper Lig’e dönmeye odaklandı.
Konu ile ilgili olarak, YENİDÜZEN’e konuşan Gençlerbirliği antrenörü Serhat Ertürk  G.Birliği olarak, ya direk, ya da play-off ile yeniden Süper Lig’e dönmek istediklerini belirtti.
Bu hafta Yalova ile kendi sahamızda çok önemli bir maça çıkacaklarını anımsatan antrenör Ertürk, bu karşılaşmada alacakları sonucun yollarını belirleyeceğini dile getirdi.

“Yalova maçı önemli”
Üç hafta önce, Gençlerbirliği’ni devraldığını belirten Serhat Ertürk, bu maça gelene kadar   oynadıkları üç karşılaşmada üst üste iki galibiyet alıdıklarını ancak, geçtiğimiz hafta Düzkaya deplasmanında pozisyonları olmasına rağmen gol atmayı beceremediklerini ve mağlup olduklarını söyledi.
Tüm, bunlar geride kaldığını ifade eden Ertürk, Yalova maçında alacakları bir galibiyet ile umutlarını gelecek haftaya taşıyacaklarını dile getirdi.
Geçtiğimiz hafta Tatlısu karşısında izlediği Yalova’nın çok iyi bir ve mücadeleci bir takım olduğunu anımsatan Ertürk ancak, oyuncularına güvenidiğini ve istedikleri her takımı yenecek güçte olduğunu sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1382 defa okunmuştur