1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Süper Lig için son iki hafta
Süper Lig için son iki hafta

Süper Lig için son iki hafta

“2013 Bilardo Ligi” nde 8’inci hafta Doğu Bölgesi Ligi’nde Mehmetcik Çiftçiler Birliği ile İSDER arasında oynanacak karşılaşma dışında tamamlandı.

A+A-

 

Bilardo Federasyonu tarafından düzenlenen “2013 Bilardo Ligi” nde 8’inci hafta Doğu Bölgesi Ligi’nde Mehmetcik Çiftçiler Birliği ile İSDER arasında oynanacak karşılaşma dışında tamamlandı.
Doğu ve Batı liglerinde ilk üç sırada yer alan takımların mücadele edeceği Süper Lig için son iki haftaya girilirken, Doğu Bölgesi Ligi’nde MAGEM, Batı Bölgesi Ligi’nde ise Lefke Türk Spor Kulübü Süper Lig’de mücadele etmeyi garantilediler.
Doğu Ligi’nde Düzkaya Spor Kulübü, Mağusa Belediyesi ve İSDER ilk üç için büyük çekişme yaşarken, Batı Ligi’nde Lefkoşa Spor Birliği ile Deniz Plaza Spor Kulübü üçüncülük mücadelesi yapıyor.
Geçtiğimiz hafta Doğu Ligi’nde oynanan önemli karşılaşmada İSDER ile DAÜ 4 – 4 berabere kalırken, Düzkaya Spor Kulübü de Mağusa Belediyesi ile 4 – 4 berabere kalarak puanları paylaşmak zorunda kaldı.
Batı Ligi’nde oynanan önemli karşılaşmada ise Lefkoşa Spor Birliği rakibi Deniz Plaza Spor Kulübü’nü 5 – 3 mağlup ederek puanını 13’e yükseltti ve üçüncülük yarışında rakibinin önüne geçerek büyük avantaj elde etti.

Doğu Ligi Sonuçlar
Mehmetcik Çiftçiler Birliği: 2 Mağusa Belediyesi: 6
MAGEM: 8 Düzkaya Spor Kulübü: 0
İSDER: 4 DAÜ: 4
MAGEM: 8 DAÜ: 0
Düzkaya Spor Kulübü: 4 Mağusa Belediyesi: 4

Batı Ligi Sonuçlar
Alsancak Belediyesi: 3  Lefkoşa Spor Birliği: 5
Lefke Türk Spor Kulübü: 8 Deniz Plaza: 0
Dikmen Gücü Spor Kulübü: 0 Akdeniz Cyprus Pools: 8 
Lefkoşa Spor Birliği: 5 Deniz Plaza: 3
Lefke Türk Spor Kulübü: 8  Dikmen Gücü Spor Kulübü: 0
Alsancak Belediyesi: 2  Akdeniz Cyprus Pools: 6Bu haber toplam 964 defa okunmuştur