1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Son yolcu kim olacak?
Son yolcu kim olacak?

Son yolcu kim olacak?

Telsim İkinci Lig play off finali bu akşam Geçitkale ile Değirmenlik takımları arasında Atatürk Stadı’nda oynanacak. Saat 19.00’da başlayacak ve Ecvet Kanatlı’nın düdük çalacağı karşılaşma sonunda Birinci Lig’e terfi edecek son takım belli olacak

A+A-

“FUTBOLCULARIMA GÜVENİYORUM”...Geçitkale Başkanı Olsan Oran takım olarak ilk defa play-out kaldıklarını ifade ederken, ilk defa da bir gece maçına çıkacaklarını söyledi. Oran futbolcularının hırsına ve inancına güvendiğini dile getirdi

 “BU MAÇA KENETLENDİK”... Değirmenlik Başkanı Emirali Öztüccar Bugüne kadar üç kez play-off maçlarına çıktıklarını ancak yarı finalden öteye gidemediklerini ve ilk kez bu sezon finale kaldıklarını belirtti. Finalde amaçlarının  bir üst lige yükselmek olduğunu söyledi

Necmi Belge


Telsim İkinci Lig’in sona ermesinin ve Batı’da Baf Ülkü Yurdu ile Doğu’da Akıncılar’ın şampiyon olmalarının ardından, Telsim Birinci Ligi’ne yükselecek üçüncü takımın kim olacağı bugün belli olacak.
Bu bağlamda, oynadıkları play-off yarı final maçlarında finale kalan Geçitkale ile Değirmenlik, Ecvet Kanatlı’nın orta hakemliğini yapacağı karşılaşmada bugece saat 19.00’da Atatürk Stadı’nda karşı karşıya gelecek.
Karşılaşma ile ilgili olarak, konuştuğumuz Geçitkale başkanı Olsan Oran ile Değirmenlik başkanı Emirali Öztüccar Telsim Birinci Lige’e kendi takımlarının çıkacağını iddia ettiler.

Oran “Futbolcularıma güveniyorum”
Geçitkale Başkanı Olsan Oran, iki dost kulübün kıran kırna yapacağı mücadele sonucunda, izlemeye gelecek seyiricilerin unutamayacağı bir maç olacağına inandığını söyledi.
Şimdiden sporcularına, taraftarlarına ve Geçitkale’ye gönül verenlere bugüne kadar yapmış oldukları katkılardan dolayı teşekkür ettiğini ifade eden Başkan Oran, tüm izleyecilere iyi seyirler dilediğini belirtti.
Geçitkale olarak İlk defa play-out kaldıklarını ifade eden Oran, ilk defa da bir gece maçına çıkacaklarını ancak, futbolcularının hırsına ve inancına  güvendiğini dile getirdi.
Oran son olarak, hedeflerinin yıllardır uzak kaldıkları Birinci Lig olduğunu sözlerine ekledi.

Öztüccar “ Bu maça kenetlendik”
Değirmenlik Başkanı Emirali Öztüccar ise, dört yıl önce düştükleri Telsim Birinci Ligi’ne yeniden dönmek için bu maçın son fırsat olduğunu vurguladı. Değirmenlik başkanlığı görevine dört yıl önce seçildiğini anımsatan Öztüccar,  kendi söylemiyle o günden bugüne yönetim kurulu, halk ve belediye başkanlarıyle birlikte başarılı olmak için çalıştıklarını  belirtti.
Bugüne kadar üç kez play-off maçlarına çıktıklarını ancak yarı finalden öteye gidemediklerini ve ilk kez bu sezon finale kaldıklarını belirten Öztüccar, finalde amaçlarının  bir üst lige yükselmek olduğunu söyledi.
Bunun için de takım olarak, gerekli motivasyona sahip olduklarını iddia eden Öztüccar, futbolcularının da bu maçı sabırsızlıkla beklediklerinin altını çizdi. Sercan ve Yusuf’un sakatlıkları devam etiğini ifade eden Öztüccar, bu iki futbolcunun bu maçta yer alamayacaklarını açıkladı.
Herşeye rağmen, diğer futbolcularının sahaya çıkıp, kazanmak için mücadele edecekler onlara güvendiğiğini vurgulayan Öztüccar, Değirmenlik Spor Kulübü yönetim kurulu olarak, Değirmenlik camiasına gönül ve destek verenlere teşekkür ederken, onları bu maçta yanlarında  görmek istediklerini belirtti.
Öztüccar son olarak,  rakipleri Geçitkale spor Kulübü’ne de başarılar dilediğini ve hak edenin kazamasını istediklerini sözlerine ekledi.

Bu haber toplam 1188 defa okunmuştur