1. HABERLER

  2. HABERLER

  3. Orta yerde ‘mastürbasyon’
Orta yerde ‘mastürbasyon’

Orta yerde ‘mastürbasyon’

DAÜ stadyum tribünleri çıkış kapısı önüne 2 gün üst üste giderek mastürbasyon yapan İ.Ey, dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı…

A+A-

BİR BU EKSİKTİ

5 ay önce adaya gelen zanlı, DAÜ Stadyum tribünleri sporcu çıkışı kapısı önüne giderek mastürbasyon yaptığı gerekçesiyle “Ahlaka ve adaba aykırı davranışta bulunma” suçlamasıyla tutuklandı

Mağusa’da bir mobilya atölyesinde çalışma izni ile çalışan İ.E isimli kişi 27 ve 28 Nisan tarihlerinde DAÜ Stadyum tribünleri sporcu çıkışı kapısı önüne giderek mastürbasyon yaptığı gerekçesiyle tutuklandı.
“Ahlaka ve adaba aykırı davranışta bulunma” suçlamasıyla dün Mağusa Kaza Mahkemesi’ne çıkarılan zanlı Ersoy, hükümsüz tutuklu olarak yargılanmak üzere 1 ayı geçmemek şartıyla cezaevine gönderildi.

Sporcu çıkışı kapısı önünde…

Olayın tahkikat memuru Cemil Awwad, zanlı İ.E’un 27 Nisan tarihinde DAÜ Stadyum tribünleri sporcu çıkışı kapısı önünde erkeklik organını dışarı çıkararak mastürbasyon yapmak suretiyle adaba ve ahlaka aykırı davranışta bulunduğunu açıkladı. Awwad ayrıca zanlının 28 Nisan tarihinde yine ayni yerde elini eşofmanının içine sokarak erkeklik organını tutup mastürbasyon yaparak adaba ve ahlaka aykırı davranışta bulunduğunu açıkladı.

İşten atıldı

TC vatandaşı olan zanlının 5 ay önce adaya geldiğini, KKTC’de çalışma izni ile bulunduğunu ve çalıştığı işyerinin lojmanında kaldığını belirten Cemil Awwad, zanlının olayın ardından işveren tarafından işten durdurulduğunu ve lojmandan da çıkarıldığını söyledi. Mesele ile ilgili olarak yürütülen tahkikatın tamamlandığını belirten Awwad, zanlının 3 ayı geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesini talep etti.

Tutuklu yargılanacak…

Mağusa Kaza Mahkemesi Yargıcı Banu Soyer, zanlı İsmet Ersoy’un davaları mahkemece sonuçlanıncaya değin 1 ayı geçmemek şartı ile hükümsüz tutuklu olarak cezaevine gönderilmesine emir verdi.


(Baykur Ajans)

Bu haber toplam 4028 defa okunmuştur