Kararsızım

'Kararsızım'

Birinci Lig temsilcilerinden Türk Ocağı Teknik Direktörü Kayhan Özerden, yeni sezon transferleri ve oyun sistemi hakkında bilgi verdi. Özerden, yeni sezon çalışmalarına 23 Temmuz 2011’de başladığını ve çalışmalarının çok iyi gittiğini vurguladı. H

A+A-

 

Türk Ocağı Teknik Direktörü Kayhan Özerden, yeni sezonda uygulayacağı oyun sistemi hakkında karar vermedi…

 

“Kararsızım”

 

 

Yeni sezonda ilk olarak dörtlü savunmayı deneyeceğini söyleyen Özerden, “4-4-2 oyun sisteminde fazla ısrarcı değilim, eğer bu sistemde amaçladığım başarıyı elde edemezsem 3-5-2 oyun sistemine döneceğim” dedi

 

Birinci Lig temsilcilerinden Türk Ocağı Teknik Direktörü Kayhan Özerden, yeni sezon transferleri ve oyun sistemi hakkında bilgi verdi.

Özerden, yeni sezon çalışmalarına 23 Temmuz 2011’de başladığını ve çalışmalarının çok iyi gittiğini vurguladı.

Hafta’da beş antrenman yaparak lige hazırlandıklarını söyleyen Özerden oyuncuların çok hevesli ve hırslı olduklarını kadrosundan da çok memnun olduğunu söyledi.

 

“DÖRTLÜ SAVUNMAYI DENEYECEĞİZ”

Özerden, yeni sezonda uygulayacağı oyun sistemi hakkında kararsız olduğunu söyledi. Yeni sezonda ilk olarak dörtlü savunmayı deneyeceğini söyleyen Özerden, “4-4-2 oyun sisteminde fazla ısrarcı değilim eğer bu sistemde amaçladığım başarıyı elde edemezsem 3-5-2 oyun sistemine döneceğim” dedi.

 

NOKTA TRANSFERLER

Türk Ocağı’nın gücüne güç katmak için transferlere hız kesmeden devam ettiğini vurgulayan Özerden, yabancı transfer konusunda Nijerya’ya yöneldi. Orta sahada Samuel ve hücum oyuncusu olarak da Emeodi ‘yi renklerine bağlayacağını açıklayan Özerden, Türkiye’den Ragıp ve Rauf’u deneme amaçlı getirdiklerini, önümüzdeki haftalarda bu oyuncuların takımda kalıp kalmayacaklarına ilişkin nihai kararı vereceğini söyledi.

 

PLANDA KAMP YOK

Oyuncularından çok memnun olduğunu söyleyen Özerden, kamp düşünmediğini, eğer bu süreçte istediğimiz şekilde hazırladığımıza inanmazsam o zaman kamp düzenleyeceğini ifade etti.

Özerden, sadece bu hafta sonu yurt içinde bir kaynaşma kampı yapacağını sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Bu haber toplam 402 defa okunmuştur