1. HABERLER

  2. SPOR

  3. “İkizler yüzde 99 tamam”
“İkizler yüzde 99 tamam”

“İkizler yüzde 99 tamam”

Lefke Türk Spor Kulübü, yeni sezonda Süper Lig’de şampiyonluk yaşamak için kolları sıvadı. Bu doğrultuda Sabri – Raif Selden kardeşlerle yakından ilgilenen Lefke’de başkan Yıltaç Mükellef, transferin yüzde 99 oranında tamamlandığını söyledi

A+A-

 

Haldun Oktay


Telsim Süper Lig’i geride bıraktığımız sezon 6’ncı sırada tamamlayan Lefke, yeni sezon için işi sıkı tuttu ve çalışmalara başladı. Süper Lig’in batı temsilcisinin 2013 – 2014 sezonu hedefi Süper Lig şampiyonluğu. Bu doğrultuda transfer görüşmelerine başlayan menekşe beyazlılar, Sabri – Raif Selden kardeşlerin transferini bitirme noktasına geldi.

Dün bir araya geldiler
Geride bıraktığımız haftasonunda Lefke Başkanı Yıltaç Mükellef, serbest transfer hakları bulunan Sabri ve Raif Selden kardeşlerle, futbolcuların kendisine ait iş yerinde bir görüşme gerçekleştirdi. Taraflar bu kez dün Lefke’de bir araya geldi. Küçük Kaymaklı ve Yenicami’nin de yakından ilgilendiği Sabri ve Raif’in Lefke ile anlaşmaya çok yakın olduğu öğrenildi.

Yüzde 99 tamam
Lefke Türk Spor Kulübü başkanı Yıltaç Mükellef, yeni sezonda şampiyonluğa oynayan bir Lefke için çalışmaların sürdüğünü, tek hedeflerinin Lefke’yi şampiyon yapmak olduğunu belirtti. Bu doğrultuda Sabri ve Raif transferini gerçekleştirmek istediklerini belirten Mükellef, transferin yüzde 99 oranında tamamlandığını söyledi.

Perşembe belli olacak
Perşembe günü yönetim kurulu toplantısında transferi masaya yatıracaklarını belirten Mükellef, toplantıda alınacak sonuca göre transferin gerçekleşeceğini belirtti. Mükellef, yeni sezonda takımı çalıştıracak teknik adamın da bu toplantıda belli olabileceğini söyledi.
Mükellef sözlerinin sonunda haziran ayında gerçekleşecek genel kurulda başkan adayı olacağını, görevi bırakacağı yönünde daha önce çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Bu haber toplam 1262 defa okunmuştur